Skip to main content

Topic: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER (Read 29989 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

 evo za sve modelare i ostale važna informacija.put je skup do dobla, deutschlandberga etc., i sad smo skužili provjerenu varijantu koja važi samo za "lindingera", jer ovi šupci u doblu ne skidaju porez a ova govna god schweighofera šalju robu nekom špedicijom pa poste-restante ne igra.
dakle naručite kaj hočete platite karticom i stavite slijedeću adresu: npr. Mirko Slavko
                                                                                           poste restante
                                                                                           8250 Brežice
                                                                                           Slovenija
kad dobijete mail da su poslali robu za 3-4 dana nazovete slijedeći broj pošte u Brežicama gdje vam ljubazno osoblje lijepo reče jel došlo il nije, i to je sve odete sa ženom , ljubavnicom, prijateljem skime već god , odradite sa suputnikom što god vam padne na pamet,(meni je prijatelj najdraži), i podignete ono kaj ste naručili i nema putovanja , nema cestarina i nema zajebancije, lindinger u tom slućaju ne skida porez ali vam ne naplačuje poštarinu.
 
br. telef. 0038674994500
da vam ne padne na pamet da zovete taj broj i naručite recimo mustanga , ili kaj već to je broj pošte u Brežicama gdje će vam doći vaša narudžba. Platiti narudžbu može bilo tko a adresa dostave može biti na bilo koje drugo ime s time da jedino taj može podignuti pošiljku! 8) :-* ;D
ko leti visoko , nisko padne

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #1
odete sa ženom , ljubavnicom, prijateljem skime već god , odradite sa suputnikom što god vam padne na pamet,(meni je prijatelj najdraži)
Rukla, ovo malo čudno zvuči, daj se izjasni... :-\
Usput, hvala na korisnim informacijama!
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #2
gle očito još nemaš iskustva, stara kineska kaže:, svagdje mu je bolje, nego u gačama !
is it clear now !!!!
ko leti visoko , nisko padne


Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #4
ola amigo pa kaj si živ, mi letimo a tebe nema !
 
pozdrav drugarski
smrt fašizmu sloboda letačima !!
 
ko leti visoko , nisko padne

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #5
A jel netko naručio nešto iz HobbyKinga(5.5kg) tako u Brežice, što se ne dostavlja u HR?  Funkcionira li? :-\


Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #6
ne iz kine ne salju robu u europsku zajednicu, brezice igraju samo za robu iz EVG
ko leti visoko , nisko padne

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #7
ne iz kine ne salju robu u europsku zajednicu, brezice igraju samo za robu iz EVG

Koliko si siguran?  :-\ Jer mi se čini da šalju, nadam se  :)
imaju EU warehouse, ali ide i iz onog kineskog koliko mi se čini jer ovaj item nema oznaku da je iz EU warehouse kao neki drugi na kojima to piše,
pa valjda oni sami pošalju sebi u EU skladište i tako riješe problem

jer ako staviš lokaciju Slovenia, nude ti normalno dostavu  i sve ide ok, a na Hr zapne

Slovenia____________________CROATIA



ali nisam probao platiti jasno dok ne provjerim to tu,
a ako staviš CRO onda kažu da je preko limita, baš zato jer mi nismo u EU(ne vidim što je drugo drukčije od Slo) i ide do 4kg umjesto do 7kg.





pa me zanimalo jel netko kupio tako nešto na tu foru preko pošte i iz HobbyKinga.

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #8
da ali netko iz slovenije mora učiniti uplatu ! ende
ko leti visoko , nisko padne

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #9
ček, prvo veliš da iz kine uopće ne šalju u EU,
a onda da šalju ali mora neki slovenac platit?  :-\

ali ja plaćam preko paypala a ne direktno preko kartice di se upisuju podaci sa imenom, adresom itd,
već samo moja mail adresa piše na uplati....

no nije bitno, očito nitko nije probao još tako  ;D  pa neću ja baš skakat pred rudo

thnx na info o lindingeru.

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #10
mozes bez problema iz HK naruciti u Brezice na Poste restante....
ja narucio F-18 bez ikakvih problema...samo u adresu prilikom narucivanja upises poste restante i adresu od poste u brezicama..

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #11
puno hvala,

kupljeno!



330$ pa eto javim jel zapelo i gdje
ili je pak sve prošlo OK, pa da bude duplo potvrđeno na forumu ako bude još netko trebao.

Quote
ali netko iz slovenije mora učiniti uplatu ! ende
vidli bumo kako ide ovako, ako prođe prođe  :D

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #12
ok hobbv king ocito salje, hirobo nece, znaci da hoce cim je primil pay pal, vidis svi sve znaju
ko leti visoko , nisko padne

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #13
Tomislav, živo me interesira kak budeš prošel sa Slovencima!!! Kaj bude sa carinom, porezom, prelaskom preko granice... Ja sam postavil isto pitanje prije par tjedana ali nitko očito još nije probal tu varijantu slanja! A onda se i nađu ljudi koji 100% znaju da to nejde!!!??? :D Da onda bar šute ak neznaju nego još i plasiraju dezinformacije!
Pozdrav!

Odg: NAJNOVIJE PAŽNJA LINDINGER

Reply #14
kak sam i gore napisao, ja sam probao naruciti na taj nacin i nije bilo nikakvih problema...platio sam slovencima carinu, a nasoj granici nista jer je bilo ispod 1000kn...