Skip to main content

Topic: Fpv frame (Read 13437 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Fpv frame

Reply #30
kolko te je ispao discovery i gdje si ga kupio? kak ti se cini u letu, jel stabilniji quad nego sa naza sredinom?

Uzeo sam ga ovdje i došao me 75$ . http://team-blacksheep.com/products/product:98

nisam ga stigao istestirati kako bog zapovjeda jer me i jućer i danas hebe vjetar .danas sam se cijeli dan gnjavio sa cg točkom i postavljanjem gps naze ali sam je konačno složio i mali leti jako dobro.

čekam da mi dođe 4s 5000 mah batka i mislim da će mali sa njom propjevati.

frame ima gomilu mjesta za sve ljepo posložiti. treba malo vremena da se na njega navikneš ali biti će super.

čekam dva normalna dana da skurim batke pa se javim sa još videa .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Fpv frame

Reply #31
e to sa mjestom i mene muci, nema ga  :P
a sa discovery-em se (barem kolko vidim po slikama) rasporedi, stane i kamera i bok.
a nis onda, cekamo filmice  ;D

Odg: Fpv frame

Reply #32
koliko te koštala pošiljka?
InnovationMatters


Odg: Fpv frame

Reply #34
Znači i frame i transport i carina 75$?
InnovationMatters

Odg: Fpv frame

Reply #35
Evo snimke od jućer u sumrak .Sa quadom sam stvarno zadovaljan , jedino još nisam isprobao let sa s4 baterijama koje bi nadam se trebale stići idući tjedan mada i sa s3 5000 mah nakon poštelavanja sve leti savršeno .sadaje na redu kupnja 16" monitora i krećem sa fpv letom .napravio sam jedno petnajstak letova i sve je ok . isto tako još mi treba doći od izraelaca postolje za gopro2 kameru koje bi trebalo eliminirat svaku vibraciju . javim test kad stigne a dotle jedna kratka snimka leta .

TBS DISCOVERY let u sumrak
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Fpv frame

Reply #36
Evo snimke od jućer u sumrak .Sa quadom sam stvarno zadovaljan , jedino još nisam isprobao let sa s4 baterijama koje bi nadam se trebale stići idući tjedan mada i sa s3 5000 mah nakon poštelavanja sve leti savršeno .sadaje na redu kupnja 16" monitora i krećem sa fpv letom .napravio sam jedno petnajstak letova i sve je ok . isto tako još mi treba doći od izraelaca postolje za gopro2 kameru koje bi trebalo eliminirat svaku vibraciju . javim test kad stigne a dotle jedna kratka snimka leta .

TBS DISCOVERY let u sumrak

Daj link na to postolje. Da vidimo kako izgleda
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Fpv frame

Reply #37
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Fpv frame

Reply #38
stiga je novi gopro2 antivibracijski mount . montiran je i evo vam sirove snimke .

gopro mount test 1

'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Fpv frame

Reply #39
vidiš ja sam zaboravio pitati kakav je balans na tom frameu kada je batka na jednoj starani a gopro je sasmo 200 grama?(a što ako ga nema mislim na gorpo) dali se onda da letiti ili je balans ili ti cg loš.
 

Odg: Fpv frame

Reply #40
vidiš ja sam zaboravio pitati kakav je balans na tom frameu kada je batka na jednoj starani a gopro je sasmo 200 grama?(a što ako ga nema mislim na gorpo) dali se onda da letiti ili je balans ili ti cg loš.

Frame je jako dobro izbalansiran , čak je i oznaćena cg točka.Ipak napominjem frame je napravljen za fpv i trebalo mi je malo vremena dok se nisam naviknuo.Mislim da većina kupaca leti na nazi + gps mada sam vidio i izvedbe sa drugim kontrolerima.

Nisam primijetio nikakvu razliku u balansu i kada sam letio bez gopro kamere.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Fpv frame

Reply #41
Poz,
vidim na maloj sličici da si stegnuo gumicom i donju i gornju plohu antivibre. Donja ti mora biti neovisna od gornjeg djela. Dakle, go pro stegni samo uz gornju plohu tako da cijeli sustav - gornja ploha + go pro slobodno pliva na silikonskim damperima. I kada stekneš povjerenje u frame skini plastično kućište od go pro pa samo nju stavi na gornju plohu antivibre. Rezultat bi trebao biti još bolji.
lp
Toni

Odg: Fpv frame

Reply #42
Hvala Toni
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Fpv frame

Reply #43
dvije slike sa današnjeg leta
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Fpv frame

Reply #44
stigli karbonci iz rc-timera , jedna snimkica sa njima .

tbs discovery gopro test2
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''