Skip to main content

Topic: SLO AU RC trgovine ? (Read 6770 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SLO AU RC trgovine ?

Reply #16
sjajne vijesti robi, razveselio si me jako jer vec mi stize jedna stanica i bila je frka oko toga : D
ehh sad ako nema hakoma to je onda druga prica vec bi se dalo nesto iskombinirat

i dalje primam savjete za best buy stanicu do 200 eura, koja bi bila  ??

kako je lose biti pocetnik : /

Odg: SLO AU RC trgovine ?

Reply #17
aha tek sad vidi privatne poruke, robi hvala na savjetu idem malo prouciti sto kaze stanica al vec sam zagrijan xD

Odg: SLO AU RC trgovine ?

Reply #18
Futaba 7C i po meni ta stanica nema konkurencije za tu lovu - imaš 7 kanala, relativno jeftine FrSky, Orange i Corona (FASST kompatibilne) prijemnike, dovoljno switcheva za većinu stvari kaj ti treba, sve potrebne mixeve, programabilne mixeve, jako brzo i jednostavno (kad ju skužiš) programiranje, imaš support od mene ak zatrebaš, lijepo leži u ruci, s vezom sigurno nemaš problema, možeš koristit s-bus receivere, FASST je brz i pouzdan, stvarno ne znam koja stanica bi se dala usporediti s njom kad sve ovo uzmeš u obzir
A ak ju naručiš s eBaya, za 2 tjedna max ti stiže doma (50-60$ EMS)
MAK Zapad

Odg: SLO AU RC trgovine ?

Reply #19
nelose za 170$ max sa dostavom jos ako umanji racun na 100 $ ispada ispod 200$ total. svidja mi se sto salje iz amerike pa je brza dostava : )

Odg: SLO AU RC trgovine ?

Reply #20
Od danas vrijedi
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

 

Odg: SLO AU RC trgovine ?

Reply #22
ok hvala ipak sam se odlucio za futabu 7c al moram sad malo pricekat jer mi dolazi dosta toga pa da se ne nagomila previse paketa (2 helikoptera stanica jeftina flysky ) al snimam ovu stanicu ak ju uspjem izvuc za 190 - 200$ sa carinom i dostavom ja sretan.

EDIT : kaze modifeid for helicopters with smooth throttle, zvuci sexy jer bas i zelim malo hoverat i zujat fino po zraku jos nisam drzo dobru stanicu u rukama imo sam igracku koja bi ili previse throttle ili premalo tesko je bilo naci nekakvu sredinu XD

Odg: SLO AU RC trgovine ?

Reply #23
Da, throttle stick s ratchetom je old-school, to malo tko uopće više leti. I za 3D avione ti treba dobra rezolucija na throttle sticku, a ak imaš ratchet (zubiće) niš od toga. A i meni više paše raspored switcheva na heli verzijama, ali sve je to stvar navike
MAK Zapad

Odg: SLO AU RC trgovine ?

Reply #24
ja mogu na stanici staviti sa zupcima ili bez, ovisi samo koji limic stavim pod palicu. mislio sam da sve tako imaju...
struja zakon, nitro USTAV

Odg: SLO AU RC trgovine ?

Reply #25
Naravno, ali sa 7C ne dobiješ oba limića. Može se riješiti tako da se limić malo spiga "prema gore" i stavi na njega termo bužir ili sil. crijevo za gorivo. Ipak je jednostavnije ako je limić ravan
MAK Zapad

Odg: SLO AU RC trgovine ?

Reply #26
e robi1, neces vjerovat jucer sam ceko da izbidam jednu futabu i 2 majmuna se zakacili i ja skup s njima i na kraju idioti izbidali na 162.5 $ a imaju sa strane buy now za 150 $ pa ja cu se rasplakat     sad gledam jednu airplane verzion C7 sa ratchetom al mislim da necu tu radje bi heli verzion.... jel razlika i u softwareu nesto ili samo ratchat ? vidim da je i vizualno razlika heli futaba je vise srebrna dok je airplane crna... mhm

Odg: SLO AU RC trgovine ?

Reply #27
Koji kretenoidi  :D
Za 180 dobiješ novu zapakiranu s Futabinim 7kanalnim receiverom.
130$ cca je OK bid.

Razlika je u ratchetu, rasporedu switcheva (ja sam navikao da mi je throttle hold na lijevoj strani, kao na heli verzijama Futabe) i u tome kaj kad odabereš novi model, heli verzija po defaultu prebaci na heli (ali to je totalno nebitno, 2 klika)
MAK Zapad

Odg: SLO AU RC trgovine ?

Reply #28
ma ja sam cak kliknuo jucer 140 $ i kreten me overbida.................... (evo i link http://www.ebay.com/itm/290681098842?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649 )

Reciveri i sim kabal mi vec dolaze a stanicu mi nedaju

i daj navrati do mene kad ces imat vremena, nije mi jasno kako sam ko budala googlo i cito svasta danima da uspostavim CT6B na phoenixu i nije mi jasno kako nisam vidio nigdje da mi treba taj emulator.... cim sam ga instaliro odma sve proradilo eh sad trebala bi mi mala pomoc oko nastelavanja stanice jer nisam nikad prije vozio pa nemam feeling jel sve ok... cini mi se kad ja idem desni aileron on koda ide u roll i tak neka sranja... al definitvno je stanica smece jer vidim kako tiltaju joystici

Odg: SLO AU RC trgovine ?

Reply #29
 :D
Aj bum došo jedan dan da to složimo, nema problema  :) Dođi sutra na preljevnicu
MAK Zapad