Skip to main content

Topic: Anti-vibration Rubber Shock Absorber Ball- oznake (Read 2904 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Anti-vibration Rubber Shock Absorber Ball- oznake

Reply #1
Gledao svugdje, konkretnog odgovora nema. Jedino ovdje neka matemotika:

https://en.wikipedia.org/wiki/Stiffness

LP,
milan
---

EDIT: Ti stupnjevi su stupnjevi DOF (Degree Of Freedom), tj. stupnjevi slobode, ili koliko se zaista mogu komprimirati, dakle veći broj - mekša guma (ili koji god je već materijal).

Odg: Anti-vibration Rubber Shock Absorber Ball- oznake

Reply #2

@vedronebo,Da, ima logike to sto kazes.
I meni se cini da su mekse gumice, oznacene vecim brojem (preciznom metodom analizirano: "nista dok se ne pipne i ne lizne").  ;)
Svakako hvala na dosadasnjoj pomoci!


Pitao sam na jos par "mesta", ako dobijem odgovor, svakako cu ga podeliti

Odg: Anti-vibration Rubber Shock Absorber Ball- oznake

Reply #3

@vedronebo,Da, ima logike to sto kazes.
I meni se cini da su mekse gumice, oznacene vecim brojem (preciznom metodom analizirano: "nista dok se ne pipne i ne lizne").  ;)
Svakako hvala na dosadasnjoj pomoci!


Pitao sam na jos par "mesta", ako dobijem odgovor, svakako cu ga podeliti

Ako dobiješ odgovor, napiši ovdje. Svima nama u nekom trenutku treba neka pomoć. Mene samo smeta što trgovci ne stave bar neko objašnjenje, nego... evo ti pa kupi mačka u vreći.

LP,
milan
---


Odg: Anti-vibration Rubber Shock Absorber Ball- oznake

Reply #5
Koliko je meni poznato, gramaža koju gumica treba apsorbirati je bila prije određena tj kodirana samom bojom iste.
Izgleda su to pravilo neki kinezi zanemarili ili ih nije briga za to pa sada rade kako god hoće, ista boja za sve pa ti vjeruj podacima i onom što ti pošalju.  ;D

Odg: Anti-vibration Rubber Shock Absorber Ball- oznake

Reply #6
Koliko je meni poznato, gramaža koju gumica treba apsorbirati je bila prije određena tj kodirana samom bojom iste.
Izgleda su to pravilo neki kinezi zanemarili ili ih nije briga za to pa sada rade kako god hoće, ista boja za sve pa ti vjeruj podacima i onom što ti pošalju.  ;D

A mogli su preko te crne boje nanijeti neku drugu, kako kažeš - onu kodiranu, po pravilu. Svakakvih kineza ima...

LP,
milan
---