Skip to main content

Topic: Eagle Tree Vector FC (Read 1913 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Eagle Tree Vector FC

dali je netko probao ili nešzo zna o  Eagle Tree  Vector Flight Controller + OSD     http://www.eagletreesystems.com/index.php?route=product/product&product_id=136       Meni izgleda prilično simpatično i dosta je jeftin prema onome šta pruža (barem tako izgleda na oficijelnim stranicama). Jedino im je manual preobilan - 90 strana


Odg: Eagle Tree Vector FC

Reply #2
ja imam NAZU V2 na quadu i pokušat ću je prodat jer nism baš oduševljen,  pa tražim zamjenu. Ti bi mi preporučio  VECTOR ? Manual mu je obiman, jel stvarno to tako komplicirama mašina, ili sam se ja s obzirom da sam početnik nepotrebno preplašio. Bio bih ti zahvalan ako bi me malo uputio u problematiku VEKTORA. Na RC groupu ima preko 100 strana pa neznam otkuda počet

Odg: Eagle Tree Vector FC

Reply #3
Nazin kontroler je trenutno jedan od najboljih za snimanje, drzanje pozicije na mjestu je vrhunsko.


Vector je vrhunski OSD + autopilot, na avionima jedan od najboljih na rotorima jos ima prostora za napredak ( loiter jos nije kao nazin).


Meni se naza svidja, iosd je sasvim prihvatljiva doplata za v2.


Ja bi sebi uzeo Vectora jer letim FPV iz zabave, ali kolegi koji snima i profesionalno koristi rotore Nazu.
Za one koji se FPV trkaju kroz sumu nije ni jedan od ta 2, za njih je cc3d i naze32,
APM je posebna prica, povoljan, mocan ali ne uspije svima.


Osobno nisam imao nikakvih problema s Vectorom, slijedio sam upute i sve je radilo kako treba.
No meni je i naza light odlicna, letim rotor s njom i vrlo je pouzdana.
Dok nisam presao na FPV KK2 mi je bio najdrazi kontroler.



Nisam osobno probao Vectora na rotorima.

Odg: Eagle Tree Vector FC

Reply #4
puno hvala. sada ću malo razmislit i pogledat još malo tvoje videe, pa onda odlučit

 

Odg: Eagle Tree Vector FC

Reply #5
dali valja kad se GPS stavi u istu razinu sa FC

Odg: Eagle Tree Vector FC

Reply #6
Ako je kompas s GPS bitno je da je daleko od smetnji,
sto se tice samog GPS bitno je da prima signal (nista sto ometa blizu).

Znaci generalno ne smeta, tj u redu je.


Imao sam u razini, na trupu gore, na kraku, pored FC, iznad FC sve stima, ako prima signal nema brige.

Odg: Eagle Tree Vector FC

Reply #7
pa i nisam primjetio neke smetnje, ali sigurniji sam kad imam potvrdu
                                                                                                     hvala