Skip to main content

Topic: Micro multirotor meet (free za vozit i gledat) (Read 13723 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Micro multirotor meet (free za vozit i gledat)

Reply #15
Ako može, dva gledatelja bi došla.
Ženske ostavimo u Ikei, pa možemo ostati koliko hoćemo.  ;D

Odg: Micro multirotor meet (free za vozit i gledat)

Reply #16
Ako može, dva gledatelja bi došla.
Ženske ostavimo u Ikei, pa možemo ostati koliko hoćemo.  ;D


Odličan plan! Onda se vidimo poslije 12! Primjetite da od Ikee novim cestama dođete do nas za 3 minute!


Odg: Micro multirotor meet (free za vozit i gledat)

Reply #17
Micro meet po planu, ovu nedjelju u 12 na gore navedenoj lokaciji! Imajte u vidu da su guzve moguce na prilaznim cestama pa molimo za strpljenje.


Odg: Micro multirotor meet (free za vozit i gledat)

Reply #19
Svaka čast Dag, najbolji meet ikad, kakav show

Odg: Micro multirotor meet (free za vozit i gledat)

Reply #20
Hvala Seki, bilo mi je drago ugostit vas. Super nam je bilo!

Odg: Micro multirotor meet (free za vozit i gledat)

Reply #21

Iznimno interesantno, posebno za potpune početnike kao što smo sin i ja.  :)
Trebalo je vidjeti koliko je truda bilo uloženo u pripremu. Incijacija prolaskom kroz plavu rupu na samom ulazu, "tobogan", let oko drveta, pa slalom između visećih prepreka, kroz hodnik i rupu u sljedeću prostoriju punu iznenađenja. Dok smo mi bili bilo je petardi, vatrometa, ... Za izlazak iz te sobe trebalo je sletjeti na posebno označenu podlogu, jer se tako otvaraju vrata, pa prolazak kroz cijev, pa kroz niz okvira, ...
Puno mašte i truda, a ekipa spremna na odgovore i to na bilo koje pitanje.


Sve u svemu izvrsno. Kapa dolje.


Ehh, da. Lokacija skoro pa kao iz filmova apokalipse. Okruženje: kada padne mrak, mislim da nikome nije drago kada ostane sam i mora zaključati vrata.  ;)







Odg: Micro multirotor meet (free za vozit i gledat)

Reply #23

Iznimno interesantno, posebno za potpune početnike kao što smo sin i ja.  :)
Trebalo je vidjeti koliko je truda bilo uloženo u pripremu. Incijacija prolaskom kroz plavu rupu na samom ulazu, "tobogan", let oko drveta, pa slalom između visećih prepreka, kroz hodnik i rupu u sljedeću prostoriju punu iznenađenja. Dok smo mi bili bilo je petardi, vatrometa, ... Za izlazak iz te sobe trebalo je sletjeti na posebno označenu podlogu, jer se tako otvaraju vrata, pa prolazak kroz cijev, pa kroz niz okvira, ...
Puno mašte i truda, a ekipa spremna na odgovore i to na bilo koje pitanje.


Sve u svemu izvrsno. Kapa dolje.


Ehh, da. Lokacija skoro pa kao iz filmova apokalipse. Okruženje: kada padne mrak, mislim da nikome nije drago kada ostane sam i mora zaključati vrata.  ;)


Hvala kolega na korektnom osvrtu i hvala kaj ste svratili!


Odg: Micro multirotor meet (free za vozit i gledat)

Reply #25
Od prvih dana nastajanja ,ustvari povijest se piše od Kreše Sekilea pa do malog Dagovog sina,bili ste i ostali homogena inovativna momčad....Sretni Vam Blagdani  ;) ;) ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Micro multirotor meet (free za vozit i gledat)

Reply #26
Od prvih dana nastajanja ,ustvari povijest se piše od Kreše Sekilea pa do malog Dagovog sina,bili ste i ostali homogena inovativna momčad....Sretni Vam Blagdani  ;) ;) ;)


Hihihi hvala ali Dag ima curicu...

Odg: Micro multirotor meet (free za vozit i gledat)

Reply #27
Ti znaš da  svi koji imaju curice  tepaju: SINE MOJ :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Micro multirotor meet (free za vozit i gledat)

Reply #28
Aaaa ne, ponosan sam ja na svoju curku...


Odg: Micro multirotor meet (free za vozit i gledat)

Reply #29
Nema što ...uistinu ...ostavlja bez daha(i ona voli kadu i ronjenje) , a ovo ti je moj unuk od 1.4 g :
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes