Skip to main content

Topic: evo FRITZ uživaj (Read 4098 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

evo FRITZ uživaj

SBACH 342
ko leti visoko , nisko padne

Odg: evo FRITZ uživaj

Reply #1
Ljepši je od tebe :)
 
Fritz
P-51D/ P-47/Sbach 342/Piper Pawnee/Edge 540
Futaba 8FGS


Odg: evo FRITZ uživaj

Reply #3
Bok Rukla!

Krasan model!!!
Koja je veličina Sbacha i za koji motor?
Ja se nećkam između njega i Nemesis-a 170 cm+ASP 91.

Lp!

Dražen
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: evo FRITZ uživaj

Reply #4
Bok Rukla!

Krasan model!!!
Koja je veličina Sbacha i za koji motor?
Ja se nećkam između njega i Nemesis-a 170 cm+ASP 91.

Lp!

Dražen
ako imaš ASP ,ok no ako nemaš ja ti imam novi OS Max 91 a to je čisto druga prića.
Ovo je 1,85 i 30 ccm DLE
ko leti visoko , nisko padne

Odg: evo FRITZ uživaj

Reply #5
Bok!

Poslao sam ti jučer PM,ali ako nisi pročitao,nemam još motor pa me zanima koji je točno OS 91 i koja je cijena?

LP!


Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: evo FRITZ uživaj

Reply #6
Bok!

Poslao sam ti jučer PM,ali ako nisi pročitao,nemam još motor pa me zanima koji je točno OS 91 i koja je cijena?

LP!



ovak ja imam ne jedan vec tri os max 91 zweitakt motora. ne preporućam 4-takta jer je to puno slabiji motor a ovo kaj bi ti napravil je skoro pa akro model.
ergo jedan mot, je nekorišten, drugi je skoro korišten a trći je bio na pitsu no i taj dobro vrti kad bus doma bumo se dogovorili
 
ko leti visoko , nisko padne

Odg: evo FRITZ uživaj

Reply #7
Bok!

Poslao sam ti jučer PM,ali ako nisi pročitao,nemam još motor pa me zanima koji je točno OS 91 i koja je cijena?

LP!



ovak ja imam ne jedan vec tri os max 91 zweitakt motora. ne preporućam 4-takta jer je to puno slabiji motor a ovo kaj bi ti napravil je skoro pa akro model.
ergo jedan mot, je nekorišten, drugi je skoro korišten a trći je bio na pitsu no i taj dobro vrti kad bus doma bumo se dogovorili
 
a vidim da in nisi bas u cvijetu mladosti pa kad dojdes u zg lepo u pilu i u samobor pa se dogovorimo !
0958440990 boris
ko leti visoko , nisko padne

Odg: evo FRITZ uživaj

Reply #8
Hm,hm...pa kaj nisu 40-te cvijet mladosti??? ;D
Ok,ja dojdem oko 20-tog u Zg i bit će mi zadovoljstvo doći,ak niš drugo,bar da vidim Sbacha i popijemo kafe,pila je pre-pre dobra!

Hvala i pozdrav!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: evo FRITZ uživaj

Reply #9
Hm,hm...pa kaj nisu 40-te cvijet mladosti??? ;D
Ok,ja dojdem oko 20-tog u Zg i bit će mi zadovoljstvo doći,ak niš drugo,bar da vidim Sbacha i popijemo kafe,pila je pre-pre dobra!

Hvala i pozdrav!
pila ne da je dobra vec ljepše ,(što se tiće takvog tipa aviona), jos nije napravljen objektivno forma je nenadjebiva
ko leti visoko , nisko padne

Odg: evo FRITZ uživaj

Reply #10
Jamačno! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian