Skip to main content

Topic: RCTest - Čakovečki projekt rc showa (Read 15482 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #60
Tako treba....a Vas dvoje ste uistinu simpatični.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #61
Thumbs up!
MAK Zapad


Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #63
Svaka čast dečki  ;) ;) ;)

Samo naprijed

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #64
Hvala svima! Poigrali smo se i normalizacijom zvuka, pa se nadamo da je sad i taj dio u redu :)


Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #66
Pridružujem se pohvalama, samo tako dalje.

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #67
Sve ste bolji i bolji...pohvale dečki  8)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #68
Marko i Zoki  ;) ;D 8) :) , stvarno ste jedno lijepo i pametno osvježenje u ovoj Lijepoj,nadam se trenutno,Tmurnoj Našoj.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: RCTest - Čakovečki pilot projekt rc showa

Reply #69
Svaka čast ekipo, sve ste bolji i bolji samo nastavite u tom tonu.  ;) ;) ;)
U ovom našem hobiju zaista ima puno tema koje se mogu obraditi samo naprijed
Samo jedna sugestija promjenite naziv teme jer po vašem radu to više nije nikako pilot projekt nego je ozbiljni kratki serijal

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C



Odg: RCTest - Čakovečki projekt rc showa

Reply #72
Kolega sta mene zanima iz toga videa,  znaci punjenje te baterije, zar nije tako da se orjentiramo po oznaki C za amperazu punjenja?  moje nanotech se mogu puniti max 8C !   isto su 2200mAh 3s?? 
ispravi me ako sam u krivom sad me to malo zbunilo jer sam cito u nekoj temi ovdje na forumu bas o tome pounjenju!

Odg: RCTest - Čakovečki projekt rc showa

Reply #73
Nanotech su specifične baterije koje je Zoki donio baš taj dan jer su došle dan prije  pa smo s njima radili   :D

Htjeli smo biti objektivni u smislu da uzmemo u obzir općenite informacije koje su primjenjive za mase, znači 1C za punjenje što je sigurno kako god se okrene, i za "obične" i za ove naprednije nano-tech i slicne koje se mogu puniti s vecim strujama.

lp,
Marko