Skip to main content

Topic: Dx6i palica gasa (Read 1883 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dx6i palica gasa

Danas mi pala stanica  :( na pod i puko mi štift koji ide u poti za gas onaj mali aluminijski gdje da to nabavim??


lp lija
[attach=1][attachimg=1]



Odg: Dx6i palica gasa

Reply #1
Tražim po netu gdje bi mogao kupiti kompletnu mehaniku od gasa s potima znači kao na slici ali bez uspjeha.

Pomagajte  :-*

lp lija




Odg: Dx6i palica gasa

Reply #5
Ma napravio je denis novu osovinu i prikeljili smo na poti smontirari i stvar radi ali se ne usudim letiti za sad
brže modele pa budem malo na zagiju isprobavao.
Poslao sam mail u HH dali imaju novu palicu ali ove u UK navodno da šalju ali još nisam dobio odgovor.

@rob590
Ma proveo sam 10 sati na internetu za potragom pravog potija nije stvar  samo da je linearni nego i kutu ima ih od 90 do 360 stupnjeva.
Naravno ja neznam koji je ali budem našao sigurno.

Na njemu piše BK5 našao sam sto komada K5 ali nigdje BK5, navodno paše poti iz jednog simulatora dođe na ebay-u 15 dolara,
pokušavam se povezati s tipom koji  je ugradio da vidim jel odgovara poti.

Odg: Dx6i palica gasa

Reply #6
probaj izmjeriti multijem koliki je otpor kada je gas na nuli a kada je na max i koji je otpor između vanjskih pinova...
možda ti to pomogne da vidiš jel 90° raspon rada i koje su uopće vrijednosti u igri

ili.... pretpostavljam da su svi potovi isti.(pošto se na drugim stanicama samo mijenja opruga za MOD1 u MOD2, a ne i potovi)
pa da preseliš možda onaj s kormila na gas, a s gasa na kormilo? ako ide fizički

jer na ratu nema kormila, kao ni na me163 a ni na zagiju. razmisli  :)

Odg: Dx6i palica gasa

Reply #7
ja sam isto tražil potenciometre za svoj Multiplex i našel ih točno onakve kakve trebam na eBayu i to 5 kom za cijenu jednog kod nas.  :D meni su trebali oni s 270o
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

Odg: Dx6i palica gasa

Reply #8
Da tomi neznam dal ide fizički razmišljao sam i o tom ali ako ide fizički imam još jedan problem što se tiče kormila.
Naime kad smo prvi put krivo složili poti od gasa mislim da je došlo do kratkog spoja unutar njega
i stanica se odmah restartala tako da me i tog malo strah da me kormilo ne zezne a opet treba za quada.

Mislim da se budem malo poigrao s otporima ovo što kažeš pa da provam nači neki koji bi pasao a za uglaviti neki drugi nije problem.

Za sad je sve u redu druga je osovina unutra i radi sve, budem sad malo vozio zagije da je isprobam.