Skip to main content

Topic: Početnik...  (Read 5786 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Početnik...

Reply #16
Vec sam mu ja objasnio sve hehe

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk


Odg: Početnik...

Reply #17
Moje je mišljenje da svi koji smo u ovoj temi nešto preporučili ili sugerirali smo ispali bedaki zašto evo odgovora
Gledajući člana NoobizarD

Prvi post bez predstavljanja je bio ovaj:
Pozdrav!
Želio bih kupiti Traxxas E-Revo 1/16 Brushless. Pa me zanima koji dijelovi se brzo troše, cuo sam da se gume brzo istrose...
Ali za druge dijelove ništa pa bi volio da me posavjetujete!

Zahvaljujem!  ;)

Da bi kad je vidio da mu nitko ne odgovara ili doživljava otvorio novu temu ovu:

Jedan prijatelj mi kupuje Traxxas E-Revo RTR, ali onaj sa 2 titan motora i sad nezna koje gume kupiti i gdje traziti pa bih vas zamolio neki link sliku ili naziv guma, zamolio je ako moze biti Big Joe(Pro-Line 40 Series) ili neke slicne, naravno ako je moguce...
HITNO!!!

Zahvaljujem!

onda kad nije ni tu dobio odgovore, a nije se niti predstavio otvori ovu temu

Pa, kao prvo neko vrijeme zbog nekih obveza bio odsutan s foruma...ali evo me natrag!  :)
E sad ajmo na temu. Moje pitanje glasi ima li negdje u Hrv. ili u Zg. staza da RC aute???
Ćuo sam da ima u Sloveniji, ali samo sam cuo da u Krapini se gradi neka nova staza...
Tu sam stazu sam vidio na slikama u temi automodelarskog foruma. Ime teme: "Nova staza u Krapini"
Molio bih vas da ako ima da mi javite ,a i ako nema da mi javite!!!  :D
Po mogucnosti ako moze biti za off-road, ali i on-road odgovara! ;)

Zahvaljujem!
Lp.



pa onda ovu otvori



Gledo sam jucer neki video o on-road autima autima i zapelo mi je za oko neka kategorija mislim da se zove (kako u videu kazu "classic challenge"). Cuo sam za formula challenge ,ali za ovaj classic nikad... Ako vas zanima evo upute: 1. Otici na youtube 2. Ovo je ime videa: RC Racing S6 Episode 9- LRP Touring Car Masters 2012 3. to u videu spada kao zanimljivost ono znate kao u casopisima pod kategorijom "Zanimljivo" 4. video ima 23 minute i 59 sek. ,a ta zanimljivost se nalazi od 11:26 do 13:01. Zanimaju me ona dva auta. Prvi se pojavljuje od 12:46 do 12:47 (ima plavi broj 75 i bijeli je) ,a drugi se pojavljuje od 12:48 do 12:50) ako mi na bilo kakav nacin mozete pomoci bio bih vam vrlo zahvalan. Žao mi što ce netko tko ce htijeti pogledati i vidjeti te aute koji me zanimaju morati dosta koncretirati jer su to razmaci od naj vise 9-10 sek.

Unaprijed jos jednom zahvaljujem!  :)
Lp

Mihael


i još je nervozan



Ajde ljudi itko???  :-X :-X :-X




da bi na kraju otvorio ovu temu



Pronašao sam na stranici HAMS-a kategoriju "Korištenje staze" ovako pise:

Slobodni treninzi - za članove kluba AS, Croatia Model, Modelsport, ModelsportRacing i Nitromodel.
Satnica
Radnim danom - od 10,oo-14.oo prije podne i od 17,oo-19,oo poslijepodne
Automodelarska škola subotom od 09-13.00
Treninzi preko vikenda
Subotom - od 17,oo-19,oo
Nedjeljom - od 10,oo-12,oo sati

Odlucio sam posjetiti jednu utrku. Te mi je najblizi datum 6.4.2014. To je nedjelja kako gore pise od 10-12 sati, e sad me zanima jel u 10 sati pocinje prva trka. Jer nisam bas siguran...  :-X


i onda je uvidio da bi vozio heliće pa otvorio ovu temu

Želio bih kupiti RC helikopter. Neki mali max. duljina 30 cm. Nisam bas iskusan sa helicima, mislim... vozio sam nekoliko puta kod frenda. Neki elektro onako da bas ne leti 10 min. Max. cijena koju planiram potrositi je 1350 kn. Gledo sam malo po njuskalu i ebay-u. Ali meni su ti skoro svi isti... ::) Pa jel bi mogao tko pogledati na njuskalu ili ebay-u pa vidjeti koji bi meni odgovarao, te mi poslati link? Još malo cu baciti oko na Hobby King.

Zahvaljujem!  ;)

Mislim da ovu temu treba ključat i svaku narednu koju otvori ovaj nick.
Vidim da se spušta lagano prema Damirovoj samogradnji, kaj bu tek tu izradil, Damire pazi !!!

lp




Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Početnik...

Reply #18
Marjanček....ti se uvijek trudiš i pomogao bi svakome... no ovdje ti je uzaludan trud !

Zapravo, ponekada nisi siguran radi li se o trollu (koji koristi provokaciju kao oblik komunikacije) ili hiperaktivnom klincu koji ne može fokusirati interes . U oba slućaja najbolji 'lijek' je dijeta , tj. ne reagirati, a ako pretjera zalokat temu.

Ne vjerujem da ovdje imenovani putuje kod mene u 'Samogradnju'... :D

Damir

Odg: Početnik...

Reply #19
Damire
Ako ovaj doputuje do tebe u samogradnju, bit ce tu Zaginjo od 4 mt raspona, izrađen od siporexa i učvršćen kao završna obrada Tegola Canadesete šindrom, koja će biti učvrščena bakrenim čavlicima. Za Vinglete bi mogao iskoristiti zadnje bočne šajbe od peglice, joj sory ima samo 23.god, vjerovatno nezna kaj je pegla
To je pegla:
[attachimg=1]

Vidi zadnje šajbe, tamanka za vinglete, motor može isto ovaj iz pegle koristit, boxer zračno hlađenje, tank isto, puni 20lt. Za prop može se stavit noževi za kosilicu, umjesto retratka se ugradi zadnji kraj pegle s gumigelengima, ima sve samo ubaci u treću i po plinu.

Joj neću više dojde mi da stvarno to napravim.

Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Početnik...

Reply #20
Sutra oglas na Njuskalu: "Kupujem fiću..."


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Početnik...

Reply #21
Da ne citiram citirano (Jarun75).
Bizar kao da koristi Google translator?!  ;D ;D ;D
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

 

Odg: Početnik...

Reply #22
Ova pegla ima zadnje bocne sajbe od fice!