Skip to main content

Topic: ..transport Hrvatske pošte???? (Read 2207 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

..transport Hrvatske pošte????

.prije nešto malo vremena javio mi se mladić pod nikom Bojan...orlik je stigao danas nažalost oštećen iako je paket bio uredno označen da je roba unutra lomljiva...sreća da se da zakrpati oštećeno inaće bi i ja nalistu loših trgovaca....Toliko o profesionalnosti uposlenika Hrvatskih pošta...ubuduće transport provjerenim autobusnim linijama.....ako je u pitanju neka leteća sprava...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: ..transport Hrvatske pošte????

Reply #1
a događa se....


ja ne volim slati modele poštom jer je to muka živa i pitanje je kak bu doputovalo...


a busommmmm....... paranoja me hvata od pomisli da idem na kolodvor, placam 18 kn sat parkinga i bauljam s paketom preko one vode koja šprica(ako to radi od mog zadnjeg posjeta kolodvoru) ako se švercaš prema busu mimo hodnika
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: ..transport Hrvatske pošte????

Reply #2
paketi, paketi, paketi... ili ih šaljite busom ili ih šaljite poštom preko moga dragoga tate... ako ništa, pokušat će kontaktirati poštare da budu pažljiviji... što vrijedi slati pošiljku u kojoj je krilo ako će doći slomljeno?