Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 522362 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

predstavite se

Reply #555
Hvala :) :)

Odg: predstavite se

Reply #556
Ja sam Antonio Lekić,imam 13 godina.Rođen sam 18.6.2000. u Johanessburgu(JAR).Tata mi je hrvat a mama južnoafrikanka.Preslio sam se u hrvatsku prije 5 godina zbog opasnog života tamo.Idem u OŠ Sesvetski Kraljevec,idem u 7. razred.Zanimali su mi avioni i helikopteri od malena.U životu sam imao samo 2 RC 3 kanalna helikoptera.Sada gledam da kupim 4ch helikopter.Tek sam početnik :)

predstavite se

Reply #557
Hej! Pa zasto se niste preselili barem u Pretoriu, pa nije tamo tako strasno...
Jel ides cesto nazad tamo?

Odg: predstavite se

Reply #558
Dobrodošao Antonio na forum....ovo je dobro i sigurno mjesto za Tebe i za svih nas  ;)
Pozdrav iz Splita... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #559
antonio dobrodošao na forum  ;D
KEEP CALM AND DRIVE RC PLANES :)

Odg: predstavite se

Reply #560
Dobro došao Antonio, u Sesvetama imaš jako puno dobrih letača od kojih možeš puno naučiti

Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: predstavite se

Reply #561
Hvala vam svima na podršci ispričajte me ako neku riječ krivo napišem:)Tata mi je iz hr. pa nam je bilo jednostavnije se ovdje preseliti.Učim i vježbam na simulatoru.Ima li ikoga da me može malo podučiti,samo neke osnove itako:)
Hvala vam unaprijed :)

Odg: predstavite se

Reply #562
Poštovani forumaši,
Zovem se Krešimir Ivšić (32),živim i radim u ZG-u.Hobby mi je avio modelarstvo i elektronika.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250


Odg: predstavite se

Reply #564
Živio Krešo i dobrodošao na forum...pozdrav iz Splita... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #565
Pozdrav ekipi na forumu.
Prije koju godinu sam kupio Nine Eagles Free Spirit SX. To je bila prva takva stvarčica koju sam imao u rukama i izgleda da sam se prenaglio. Za prvo vrijeme mi ocito treba nesto ''neunistivo'' jer ovime ja nisam uopce ovladao. Tako da prodajem tu letjelicu, a onda bumo vidjeli kaj dalje.

Odg: predstavite se

Reply #566
Dobrodošao na forum Dxer,vidim da se nitko ne javlja pa evo moje preporuke.EasyStar od Multiplexa,možeš pokušati kupiti preko foruma već korišteni ,ili ako imaš mogućnosti, naručiti novog...svako dobro i LP... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #567
Zahvaljujem na preporuci, ali koliko vodim to je avion, ja bih ipak helikopter nekakav.

Odg: predstavite se

Reply #568
Oprosti, ja sam razumio da si početnik....jer helići su za mene ''misaona imenica''...za tu oblast ovdje ima dovoljan broj eksperata...pa će se valjda netko javiti. :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #569
Evo i da se ja predstavim...

Mirko, Rijeka, početnik u RC modelima. Upravo sam kupio Art-Tech Cessnu 2,4g (foamie) ali nažalost i nisam nešto zadovoljan jer sam očekivao nešto drugo.
Uglavnom, ista je sada na prodaju (naravno, 0 min leta) a s obzirom da nemam pristup na oglase ovim putem bi vam ju htio ponuditi. Cijena nove je 1.149,00 kn, moja ide za 850.

Hvala !