Skip to main content

Topic: Spuštanje (Read 3013 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Spuštanje

Ovo je primjer pravilnog gospodarenja šumskim dobrom i kvalitetno i precizno spuštanje aviona

Odg: Spuštanje

Reply #1
Ovo je primjer pravilnog gospodarenja šumskim dobrom i kvalitetno i precizno spuštanje aviona

nisi dovoljno jasno objasnio,interesuje me
je si li ti tvojim avionom POKOSIO Drvo ili sta ?

Odg: Spuštanje

Reply #2
Da da to je bio toliki siloviti udarac depronske cesne  za popizdit. Motorka stari motorka je radila prekjućer točno u podne, a vruće za popizdit


Odg: Spuštanje

Reply #3
HAHAHAHAHAHAHAHAHAH¨!!!! Kako mozet tako nesto i pitati!!!!!!!!!!!! :'( :'( :'( :'( Pa prava cesna ga nebi izvalila!!! HHH-..Evo za utjehu krvl i ja sam nekidan ostao na vrhu 15-metarskog jasena :D!Pozdrav


Uploaded with ImageShack.us

Odg: Spuštanje

Reply #4
ha ha  :D .... i ja sam bio na drvetu prosle godine, ko je kriv .... ne izregliran model i vjetar (ja nisam  :D ) = drvo  ;) .....  dali ima netko ko nije ?

Odg: Spuštanje

Reply #5
znači, uz punjač, malo ljepila i pokoji sitni alat, nije loše imati i sjekiru u autu kada se ide letit na polje  :D
alternativa je imati dugačke ljestve, no sjekira ipak lakše stane pod sic :)

Odg: Spuštanje

Reply #6
HHH! Ja sam koristio 7-metarske ljestve i 7 metarski stap :D,zagiju naravno nista... 8) Pozdrav!


Uploaded with ImageShack.us

Odg: Spuštanje

Reply #7
mog su spuštali vatrogasci.....


slike ne smijem objaviti jer su komprimitirajuce zbog blizine kuca isl....   ::)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Spuštanje

Reply #8
ha ha  :D .... i ja sam bio na drvetu prosle godine, ko je kriv .... ne izregliran model i vjetar (ja nisam  :D ) = drvo  ;) .....  dali ima netko ko nije ?

i mene interesuje da li ima netko tko nije ????
ja jesam,ne jednom,
posljednji put pretprosloga ljeta u Minhenu,
sumrak,bio sam siguran da je IZA drveta i u samoj visini vrha,nisam jedan puta letio iza istoga Drveta,
i CAK, sjede na samom vrhu,pokusao sam El.motorom,spustio se pola metra i ni makac,
dok sam stigao do drveta vec mrak,mislim da ga ostavim do sutra ali Nebo nimalo VESELO,
ostavim predajnik uljucen i po Lotre, Mesingana cetvrtasta Cijev 14x14mm i 6 metra duga,u nju zavukao Aluminijsku Cijev 12mm promjera takodje 6 m duga,Lotre 7m
i nakon mukotrpnoga pentranja sa mukom ga skinuo,
presvlaka na centroplanu Krila jer je skoro vertikalno sjurio i lijevim Krilom lupio o Zemlju,

akcija trajala nesto vise od jednoga sata,
tu noc je pala jaka Kisa,bio sam sretan kada me probudila a model u sigurnosti.

Bilo bi interesantno da se javi slijedeci.