Skip to main content

Topic: Magnum Reloaded (Read 8660 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Magnum Reloaded

Reply #30
Slažem se s tobom, samo mislim da nisam jedini koji je to uspio ali sam jedini koji je to rekao.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Magnum Reloaded

Reply #31
Slažem se s tobom, samo mislim da nisam jedini koji je to uspio ali sam jedini koji je to rekao.


Oooo ima nas još koji ne skrivaju sranja od publike :)
Jedan od primjera - Inače ti tu ljudi razbijaju modele svakodnevno ali ih skrivaju kak zmija noge...kao ma niiišta to nije ja to malo pogrebo... ::)


Svaka čast...

Odg: Magnum Reloaded

Reply #32
Evo i video kako ciglica leti
Magnum Reloaded maiden
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Magnum Reloaded

Reply #33
Ima i onih koji to namjerno rade pred publikom  :P .

Darky, sve 5 ali kad otežaš model iznad preporučenih vrijednosti jednostavno dobiješ ciglu.
Pedantan rad i fantastičan izgled ( samo da su krila po 20cm duža sa svake strane ), ali vjerujem da i tvoj model sigurno dobro leti uz nešto više hampera nego u originalu.

Odg: Magnum Reloaded

Reply #34
Viš da to ima i svojih prednosti jer oriđiđi model po tom vjetru nebi mogao letjeti.

Super let

Odg: Magnum Reloaded

Reply #35
Držo sam se nacrta što se nije pokazalo najbolje rješenje, bolje da sam radio po iskustvu (opisao sam gore u jednom postu).
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

 

Odg: Magnum Reloaded

Reply #36
ide oriđiđi to jest moja verzija i po vjetru, točnije stoji na mjestu pod full gasom ili ide u rikverc  :)
evo dokaza (nije moj video):
http://www.youtube.com/watch?v=_qRafHfTGOA
samo da već jednom stane ta kiša, snimim svojega na vjetru pa postam.

inaće ide mala preinaka na mojem, vjerujem u nekih 10 grama manje a biti će još čvršći...