Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 209876 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #615
Evo do sad sam se zahebavao sa njemačkim kontrolerom, natjerao sam ga da radi nakon puno muke. Sada preostaju motori :)

[attach=1]

daj plizzz reci u grubo kaj si menjal u postavkama prije nego si fleshal čip....
ja sam se danas pol vure gnjavil s njemačkim firmom i nikak da proradi... a znam da je pločica finkcionalna
a nisam si uzel baš vremena da proučim manual  >:(

uglavnom meni uredno rade čitanja sa senzora, samo motor ne mrda ni malo sa njemačkim firmom...
 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #616
Evo do sad sam se zahebavao sa njemačkim kontrolerom, natjerao sam ga da radi nakon puno muke. Sada preostaju motori :)

[attach=1]

Di si uzeo plocicu i po koliko? :)
Sa njemačkog foruma direkt od martineza, taj šta je napravio pločicu 50x50, platio sam je točno €43.15 EUR sa poštarinom, plus 10$ mpu6050 sa ebay-a...

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #617
Dali netko zna tko vikla te motore?
Ja danas samo odviklao 2 i pol motora potoršio 3 sata na to a trebam odviklati još 6 i previklati.
Tko mi to može naviklati u neko dogledno vrijeme.
Ja ima sve i znam viklati ali nemam živce za to.
Ona smola kojom je zalivena žica pa brate vadi žićicu po žićicu iz motora ima ih milijon i puca skoro svaki centimetar.
Ja bi platio odviklavanje motora 50 kuna ako netko ima da hoče ja mu donesem jedan motor ili 2 ali da ne ošteti izolaciju statora.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #618
Dali netko zna tko vikla te motore?
Ja danas samo odviklao 2 i pol motora potoršio 3 sata na to a trebam odviklati još 6 i previklati.
Tko mi to može naviklati u neko dogledno vrijeme.
Ja ima sve i znam viklati ali nemam živce za to.
Ona smola kojom je zalivena žica pa brate vadi žićicu po žićicu iz motora ima ih milijon i puca skoro svaki centimetar.
Ja bi platio odviklavanje motora 50 kuna ako netko ima da hoče ja mu donesem jedan motor ili 2 ali da ne ošteti izolaciju statora.

Jesi ti iz Hrvatska? :D

Je muka je. Pogotovo DT750 i kada je zaliveno. Preporučio bi za gopro 2205 sa hobbykinga, odmotaju se ko od šale.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #619
Ma jebo te led jagodice ne osječam a i žica mi se par puta skupa sa lakom uzezala u prst.
I da hoču dalje ne mogu.
Prsti me bole dok tipkam majke mi.
A di ja naletim na takav motor uvjek pa to nema nigdje.
Najgore je to šta uopče nije pravilo 2 ista motor jedna se odviklao relativno lagano za 20 min a drugi zaliven smolom došlo mi je da ga bacim.
Šta ti kinezi to neviklaju nego sada svaka budala razvija svoj motor nebi li zaradila 3 dolara više tako umjesto da od firme od koje naručuju naruče 1000 ili 2000 komada za to i bog a ne da ja moram jagodice hladit u toploj vodi.
Sada oni rade motor koji če biti gotovi kada za pola godine.
Ma nabijem ih

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #620
VELE U MAILU SA RC TIGERA DA BI TREBALI BIT TI MOTORI OKO 1.5.......
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #621
Uh, pa to je tek za dva mjeseca. Valjda čekaju da ih drugi naprave s točnim brojem namotaja pa samo naprave svoje verzije...ah ah...

lp
Toni

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #622
mislim da ih ipak podcjenjuješ,rade vrhunske motore,ovo nebi trebalo bit problem....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #623
Imaju i  vrhunske i prevrhinske cijene. :)
A ja živi dokaz da ne treba imati motore za 500 dolara za oktu kao moja  i gimbal od 3500 dolara i farme od 1800 dolara i kontroler od 1200 dolara da bi dobio snimku stabilnu.
Negdje je neko napisao zenmuse kiler za moju platformu. :)


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #625
sada ili odma? :)
Meni trebaju bar 4 za prvu ruku ono što bi se reklo da ih imam kod sebe ali idealno bi bilo 6 komada

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #626
Ma može odmah i sad.

Nego zar nitko nema na forumu da to radi relativno brzo i kvalitetno ili da poznaje nekog tko bi to radio za neku razumnu cijenu? Interesa očito ima.

lp
Toni

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #627
Ma neznaš ti jagodice su u pitanju.
Šalu na stranu veliki motor se navikla lakše puno i brže od ovog malog ne mislim na ogoman motor nego normalne veličine.
I onda ovo je kako malo pa bi trebalo biti jeftinije jer je fizički manje ali vremenski duže traje i na kraju košta više to je cijela mudrost

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #628
Ma to mi je jasno. No, ponavljam pitanje ima li itko, ili ćemo to raditi pojedinačno i čekati da rctimer previkla?

lp
Toni 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #629
ja bum prodavao 2 komada 2830 previklana za gopro,
novi, jučer stigli,
čim ih previklam pa vidim točno koliko sam vremena utrošio bum odredio cijenu.

imat ću i jedan novi zapakirani kontroler s Alexmosovim kodom gore (original Jussi iz EU, nije hackiran)
kome bude trebalo, nek se javi.
sve probamo prije prodaje.

ako bude potražnje, viklat ću i dalje.
a imam i veće 5010 motore one.

pa nekome treba samo još gimbal od Jazavca za combo.