Skip to main content

Topic: Copter meeting u Zagrebu - možda postane tradicija? (Read 2581 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Copter meeting u Zagrebu - možda postane tradicija?

Reply #1
Odlično, nadam se da ću i ja već jednom uspjeti dokotrljat se do nekog copter meetinga  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Copter meeting u Zagrebu - možda postane tradicija?

Reply #2
@Bodul , LIJEPO ,LIJEPO ,LIJEPO...Hvala... :-*

Kviz: Kako će te prepoznati Krešin quad ?........Tamo je gdje su i lijepa ženska bića  :-* :-* :-*
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Copter meeting u Zagrebu - možda postane tradicija?

Reply #3
Dogovor za meeting pao u 10min, a tako onda i najbolje ispadne, definitivno moramo ponoviti.  Remote moj quad ti ima jedan poseban mod kad snimi komada u prolazu, a to je FOLLOW ME  ;D ;D

Nadam se da ce Dr.X uspjeti izvuci video sa mobiusa....   8)

Odg: Copter meeting u Zagrebu - možda postane tradicija?

Reply #4
Dosao Bodul u posjet i udarili malo FPV-a

FPV Meeting 09 04 2014

Odg: Copter meeting u Zagrebu - možda postane tradicija?

Reply #5
Dogovor za meeting pao u 10min, a tako onda i najbolje ispadne, definitivno moramo ponoviti.  Remote moj quad ti ima jedan poseban mod kad snimi komada u prolazu, a to je FOLLOW ME  ;D ;D

Nadam se da ce Dr.X uspjeti izvuci video sa mobiusa....   8)

Još se borim i pokušavam izvući snimljeno, kada mi je jučer navečer dogizdilo naručio sam batke.
Do sada sam uspio povratiti do djela gdje smo natjeravali aute, nadam se da ću uspjeti povratiti i do
komada

Odg: Copter meeting u Zagrebu - možda postane tradicija?

Reply #6

@Bodul, majstore odlična snimka, žal mi je što jučer nisam mogao, ali slijedeća srijeda svakako

Odg: Copter meeting u Zagrebu - možda postane tradicija?

Reply #7
Svaka cast :)

Majk samo promatra haha :)

Odg: Copter meeting u Zagrebu - možda postane tradicija?

Reply #8
Osjetio sam dok vozim FPV, da Sekile oblijeće kao leptir a ubada kao osa! Zbog toga dok vozim FPV s njime, obavezno nosim navedeni "ekvipment"- :'(
Čak  je pokušao dva puta atentat na mog malog X-UFO aka KK2,0 ali za metar me promašio svaki put  :D
Neš drug put, kažem ti ja!
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Copter meeting u Zagrebu - možda postane tradicija?

Reply #9
Dobro smo se izvozali, bilo je super, nadam se da ce nas sljedeci puta biti vise