Skip to main content

Topic: 4.3.13 nova lokacija (Read 16457 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

4.3.13 nova lokacija

Danas smo kolega Smiljac i ja ispostovali jucerasnji dogovor i otisli isprobati novu lokaciju. Sad jel smo namjerno odabrali ponedjeljak dok svi rade ili ne, ostaje misterij  :D
Nit vodilja je bila, pojava velikog broja malih kotaca i "skupih" modela, koji su "prefini" za kanalne dzombe, kak bi kolega Smiljac rekel.
Prvo sam isprobao jednu povrsinu, koja mi je bila previse "stupovita" i nije mi se dopala, jer je sansa da pogodim stup, zicu ili promasim pistu, bila velika. Pomaknuli smo se parstometara i utvrdili da je to to. Planirano letenje, preraslo je u velik broj polijetanja i slijetanja, na koje nas je mamio cvrstoutaban teren.
Snimili smo hrpu videa. Ja sam iz 45min izvukao nekih 15min koje upravo prenosim na jubitu. Siguran sam da bude rijetko tko pogledao cijeli video, no nek ostane zabiljezeno  ;)
Jos jedan prekrasan dan, ispunjen polijetanjem, letenjem i slijetanjem, a na kraju i opustenom cugom u obliznjem kaficu.

Hvala kolega Smiljac!

...video, mozda jos danas  ;)
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #1
To se traži Stefano i Smiljac, ja definitivno odustajem od nasipa na Čehima em kaj mi je malo daleko em kaj teren za kotače nije. Ipak je Jankomir bolja pozicija a tam si u prolječe ponesem flaksericu i kosilicu i za 1-2 sata imam ljepu pistu. Nadam se ak nas bude više da možemo ljepo si uredit neki dio trave i evo nam aerodroma.
E sad ta nova lokacija valjda nebude ostala tajna, daj ne držite nas u neizvjesnosti i stavite kakvu sliku da malo i mi uživamo.
Pozdrav ekipo.


Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #3
Izmislio sam novu izreku "tko leti u subotu i nedjelju letiti će i u ponedjeljak" :P :P

Re: 4.3.13 nova lokacija

Reply #4
Jel se prenjelo ? :)))))
Kaj je fakat u zapadnom dijelu grada ?
Ko naruceni ste, u nedjelju sam oko 16h isao do ceha al nisam nikog naso.
I onda stura nazad na jankomir na preljevnicu gdje inace letim. Cak je i dost zravnato sad, al s malim kotacima nula bodova, samo mi se spikira model na nos cim malo krene....
Nadam se da cemo uskoro saznat gdje je ta nova lokacija ;)



Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk


Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #5
Imate još 20 minuta da pokažete slike inače vam zovem vidovitog Milana da mi veli di je ta lokacija i bude vam bacil uroke na avione pa vam više nebudu leteli
 :D :D :D :D :D :D :D
 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #6
Ja sam vec zvao babu Vangu da pospe malo mrvljenih leptirovih muda po njihovim letjelicama kako bi odletjele i nikad se ne vratile.

Pa neka se zezaju sa neizvjesnoscu :)

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #7
Daj Mario taj video ova skvadra vjestaca i carobnjaka sjeb.....ati ce mi avione ;D 8)


Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #9
Daj Mario taj video ova skvadra vjestaca i carobnjaka sjeb.....ati ce mi avione ;D 8)


Gotovo je Smiljac.., predlazem ti da predjes na zmajeve, i to sa svrstom spagim, da i oni ne uteknu :)

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #10
 :D :D :D :D
vidoviti Milan je več napet ko puška i kad im on baci uroke avijončeki im budu samo puzali po travi.
  


Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #12
Boysi imate sreče kaj Vam je video dobar ko i letalište i za sad vam modele nebudemo coprali.
Stefano a kaj si Smiljca izvuko na lagano opuštanje sa nekog snimanja mafijaškog filma, nemogu zaključit jel pozitivac il negativac al skockan je ko glavni lik.
 :D :D :D :D
Smiljac nemoj kaj zamjerit. ;) ;)

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #13
Morati cemo i tamo doci zene rastjerat :)

Odg: 4.3.13 nova lokacija

Reply #14
Cuj meni se jos zivi, pa zapravo nesmem zucnut koja je zapravo uloga Smiljca u stvarnom zivotu.... :-X :-X :-X
...dobil sam ga na foru pa se raskrinkal... si ga videl... ko glumac  ;)
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters