Skip to main content

Topic: stefo-zajeb (Read 21902 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: stefo-zajeb

Reply #47
waarin batterye dink jy?
 
Ivek Ivek
 
budi bez brige ne cipelarim žene, djecu, starije i slabije od sebe  ;D
 
Ti si stalno u strahu od nekog, sad Donka i Despotovića, pa tvog pajdaša i  RCM-a (remote control modelar)

Dotaknuo si se i Raleta, ne vidim razlog zašto je on otišao sa FF. Jedino ako mu je netko napunio glavu nekim besmislicama.
Očito ti znaš razlog.
 
Sumnjiv si ti meni stalno nekaj špekuliraš, ruješ i podrivaš.

upravo je to razlog da je Rale otisao, BESMISLICE !
ali se mene nebudetete rijesili,
ne !

Ja ti prvi nebi dao da odeš, bar dok te se ne dovede u red  ;)


Odg: stefo-zajeb

Reply #49
upravo je to razlog da je Rale otisao, BESMISLICE !

To nije razlog.
 
Ni naši dalmoši ne vole kad im kajkam pa ni slavonci, naravno ne odnosi se na sve.
 
I kaj bi ja trebao otić doma.
 
Ne poznajem Raleta ali sam uvjeren da je netko napuhao na pm stvar više nego je trebalo. Isti ti su se vratili a on ne znam jel tu.
 
E pa tko je tu iznosio besmislice.
 
To ti je kolega tak, neki špekuliraju a neki ko ja kad me nekaj bocka odma pred svima direkt u glavu, ne mislim šakom.

Odg: stefo-zajeb

Reply #50
upravo je to razlog da je Rale otisao, BESMISLICE !

To nije razlog.
 
Ni naši dalmoši ne vole kad im kajkam pa ni slavonci, naravno ne odnosi se na sve.
 
I kaj bi ja trebao otić doma.
 
Ne poznajem Raleta ali sam uvjeren da je netko napuhao na pm stvar više nego je trebalo. Isti ti su se vratili a on ne znam jel tu.
 
E pa tko je tu iznosio besmislice.
 
To ti je kolega tak, neki špekuliraju a neki ko ja kad me nekaj bocka odma pred svima direkt u glavu, ne mislim šakom.

ZAC mi budemo za uvijek zajedno, ni Wesp nas ne moze rastaviti,
sto se Dalmosa tice oni so u potpunosti osvojili RCP i moji stari dobri modelarski prijatelji, JoFa,Muva bez Glave, PINKY pa BARBA zare i pale na RCP

sada ozbiljno,
Rale je u Srbiji to sto je pok. Kmoch Vilim bio u Kroatiji,velika je steta sto je MORAO otici,
na takvu uvredu ja ipak ne bih tako kao on reagirao ali svatko zna svoje,ja ga veoma cijenim!

Da imas JEZICINU to se ne moze previdjeti ali imaju dvije narodne poslovice,

"Pas laje Vjetar nosi"
i druga mnogo istinitija a koja stvarno vrijedi za tebe je,

"Neboj se Psa koji laje"
ugristi ce onaj koji ne laje.

evo da te pozdravim a jako zelim da se sretnemo i na KANALU da letim uz miris Mariovih specijaliteta

Budi pozdravljen, Iv

Odg: stefo-zajeb

Reply #51
ZAC mi budemo za uvijek zajedno, ni Wesp nas ne moze rastaviti,
sto se Dalmosa tice oni so u potpunosti osvojili RCP i moji stari dobri modelarski prijatelji, JoFa,Muva bez Glave, PINKY pa BARBA zare i pale na RCP

sada ozbiljno,
Rale je u Srbiji to sto je pok. Kmoch Vilim bio u Kroatiji,velika je steta sto je MORAO otici,
na takvu uvredu ja ipak ne bih tako kao on reagirao ali svatko zna svoje,ja ga veoma cijenim!

Da imas JEZICINU to se ne moze previdjeti ali imaju dvije narodne poslovice,

"Pas laje Vjetar nosi"
i druga mnogo istinitija a koja stvarno vrijedi za tebe je,

"Neboj se Psa koji laje"
ugristi ce onaj koji ne laje.

evo da te pozdravim a jako zelim da se sretnemo i na KANALU da letim uz miris Mariovih specijaliteta

Budi pozdravljen, Iv

o može Wesp da hoće napraviti sa ovim forumom šta hoće. Ne treba zaboraviti da iz svog đepa calta našu zajebanciju.
I sigurno je napravio veliku stvar za modelarstvo okupivši sve na jednu hrpu.
 
A svi smo tu dalmoši, slavonci, zagorci kao i iz ostalih dijelova lijepe naše.
Da ne spominjem da tu ima članova i iz susjednih država. Nitko ih nije potjerao ili izbrisao.
Kako onda reći da je netko MORAO otići.
 
Ove poslovice koje si rekao bi vrijedile i za tebe Ivek pa ti se zato ne uzima k srcu sve kaj bubneš
Kad već voliš poslovice ja za tebe neću reći da si "pas" ali ima jedna poslovica , izreka koja bi tebi odgovarala
 
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe"

Odg: stefo-zajeb

Reply #52
kako je samo lijepo citati ove narodne poslovice i misli stare stotinama godina iz pera dvaju gurua,mislilaca i dobrotvora.kad to sve sagledam ne mogu se oteti dojmu da smo svi ovdje svjedoci radjanja jedne velike ljubavi izmedju istih.prekrasno.koju ce nam to samo novu snagu dati.taj spoj iskustva i mladosti,srca i razuma,kroz njihove poslovice i misli podici ce i nase poimanje svijata i biti postojanja na jednu visu razinu.
koja idila...
 :D :D :D
 
ni wespen ih nece rastaviti.cak i da se forum ugasi oni ce ostati zauvijek povezani i nista ih nece razdvojiti.zivjet ce dugo i sretno. :D :D :D

Odg: stefo-zajeb

Reply #53
kako je samo lijepo citati ove narodne poslovice i misli stare stotinama godina iz pera dvaju gurua,mislilaca i dobrotvora.kad to sve sagledam ne mogu se oteti dojmu da smo svi ovdje svjedoci radjanja jedne velike ljubavi izmedju istih.prekrasno.koju ce nam to samo novu snagu dati.taj spoj iskustva i mladosti,srca i razuma,kroz njihove poslovice i misli podici ce i nase poimanje svijata i biti postojanja na jednu visu razinu.
koja idila...
 :D :D :D
 
ni wespen ih nece rastaviti.cak i da se forum ugasi oni ce ostati zauvijek povezani i nista ih nece razdvojiti.zivjet ce dugo i sretno. :D :D :D

Bez straha budi kolega  :)
 
To je tvoja sjenka a ti si njegov znamo već kaj. Svaki forum treba imati svoj dvojac tak ste ti i Ivek al pari Blacku i Oldiju.
A tko bi tebi uzeo titulu gurua, pa ti si Hrvatsko modelarstvo izveo iz tame  :D 
 
Nemoj biti ljubomoran, nema razloga, nisam ti ja za mušku ljubav za razliku od tebe.

Odg: stefo-zajeb

Reply #54
znam,znam sto si sve prosao i kako si se opekao na musku ljubav pa sad i na hladno puses.ali zac doslo je vrijeme da krenes dalje,a vidim da si i krenuo.hrabro i samouvjereno. :D
 
Prljavo Kazalište - Neki dječaci

 

Odg: stefo-zajeb

Reply #55
znam,znam sto si sve prosao i kako si se opekao na musku ljubav pa sad i na hladno puses.ali zac doslo je vrijeme da krenes dalje,a vidim da si i krenuo.hrabro i samouvjereno. :D
 
Prljavo Kazalište - Neki dječaci
Saraga da ti možda ne fali muške ljubavi? Jebiga nemoj mene onda bariti  :P ne igram za tu ekipu.
 
Bez brige sad bu Ivek došel ako to ne upali bude parada uskoro tam buš našel dosta muške ljubavi  :D

Odg: stefo-zajeb

Reply #56
a kaj je s onim tvojim obecanjima? ???


Odg: stefo-zajeb

Reply #58
to sam si mogel i mislit.sad su topli obroci za nekog drugog. ;D

Odg: stefo-zajeb

Reply #59
uprvo sam naisao na zajeb baterije i razljutio se,pa evo neka se opet vidi ko je zajeb :D