Skip to main content

Topic: Fpv predajnik, gdje nabaviti? (Read 2545 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Fpv predajnik, gdje nabaviti?

Pozdrav svima :)

Kupio sam prije tri god tu sa foruma video link i sad mi je prestao najednom raditi predajnik slike koji ide na avion, sad me zanima gdje mogu nabaviti novi?  Evo slike od prijamnika koji je na zemlji, nemam nikakvih drugih podataka o njemu... pa na internetu nisam ispio nist pronac :/


Sent from my iPhone using Tapatalk
lp Nikola



Odg: Fpv predajnik, gdje nabaviti?

Reply #3
Nemam pojma vise kaj je, jer mi stajalo god i nest to... Ili je 1.2/3 ili 5.8... Imam onu veliku antenu patch( usmjerena) pa je to vjerojatno onda 1.2/3 koliko se sjacam :) hahah


Sent from my iPhone using Tapatalk
lp Nikola

Odg: Fpv predajnik, gdje nabaviti?

Reply #4
Sa ovog drugog linka predajnik je jako slican mojem, mozda je i to taj... Dal neko zna od vas iskusnijih dal taj pase za moj prijamnik?


Sent from my iPhone using Tapatalk
lp Nikola

Odg: Fpv predajnik, gdje nabaviti?

Reply #5
Ako letis na 2.4 onda gotovo sigurno nije 2.3/4.

Stavi sliku antene i dimenziju, slika predajnika ako moze.

5.8 mislim da nije, 1.2 bi moglo biti, 900 se slabo koristi kod nas zbog mobitela.

Odg: Fpv predajnik, gdje nabaviti?

Reply #6
Da letim na 2,4 pa znam da nije 2,4 :) meni isto sve vuce da je 1.2 ali nisam siguran :/  evo dimenzije su sve na slikama


Sent from my iPhone using Tapatalk
lp Nikola

Odg: Fpv predajnik, gdje nabaviti?

Reply #7
Ja vecinom uzimam na

www.readymaderc.com/store/

no ima opreme i hobbyking banggood dealextreme ebay ...

ne bi skodilo ako ima netko u blizini da ti provjeri da li radi prijemnik, da budes siguran sta je otislo.



Odg: Fpv predajnik, gdje nabaviti?

Reply #8
Kak da znam koji bi predajnik funkcioniro? Ili pasu svi koji su 1,2?


Sent from my iPhone using Tapatalk
lp Nikola

Odg: Fpv predajnik, gdje nabaviti?

Reply #9
Kolko ja znam ti predajnici ne šalju kodirane signale tak da signal odašilljača od 1.2Ghz možeš hvatati bilo kakvim prijemnikom iste frekvencije

Odg: Fpv predajnik, gdje nabaviti?

Reply #10
Yepp!

Odg: Fpv predajnik, gdje nabaviti?

Reply #11
Ja sam misluo da se nemoze jer posto se mogu izabirat kanali na kojem zelis letiti da drugima ne smetas :) a nisam bas u tome pa neznam, ucim se hahah


Sent from my iPhone using Tapatalk
lp Nikola

Odg: Fpv predajnik, gdje nabaviti?

Reply #12
Točno. No stanice-daljinski upravljači koriste "kodirane" signale, zato se uparuju.
Video odašiljač koji npr. ti koristiš, mogu dva prijemnika iste freq. fatati, znači netko ti može "upasti" i gledati  ;D

Odg: Fpv predajnik, gdje nabaviti?

Reply #13
Aha :) hvala na objasnjenju i pomoci :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
lp Nikola

Odg: Fpv predajnik, gdje nabaviti?

Reply #14
a ovo "upasti i gledati" je cak i dobra stvar ako letis FPV sa ekipom pa samo promijenis kanal kod sebe i skicnes malo kod njih sto rade