Skip to main content

Topic: Zakaj može u SLO, a kod nas ne? (Read 3381 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zakaj može u SLO, a kod nas ne?

Znači pretpostavljam da znate na što se odnosi naslov topica...
Nije mi jasno zašto dostavljaju pakete preko 2000 mm "ukupne veličine", a kod nas ne? Svi modeli koji mi se sviđaju ili su na backorderu ili ih ne dostavljaju u Hrvatsku... Ali nikako mi nije jasno ZAŠTO? Stvarno mi je nedokučivo zašto ne bi slali, da li je to naša pošta kriva ili koji vrag?

EDIT: Nisam naveo o kojem shopu se radi - Hobbyking
MAK Zapad

Odg: Zakaj može u SLO, a kod nas ne?

Reply #1
oni su u europi ;)
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: Zakaj može u SLO, a kod nas ne?

Reply #2
I to mi opet nije neko objašnjenje   >:( :)
OK, sad ovo zvuči paranoično, ali kao da tim malim sitnicama žele natjerati narod da počne misliti: "Pa bolje će nam biti u toj šugavoj EU nego nam je sad..."  :D
MAK Zapad

Odg: Zakaj može u SLO, a kod nas ne?

Reply #3
pa jer nismo u EU,
a ne sleti avion s kutijama na Pleso  ;)
već paket iz Kine raznim načinima prvo stigne u EU, pa tek onda k nama, 

i sada, ako nemaju neki deal s našima kao za manje pakete, onda jednostavno ne ide.


ali nema bediranja, sve to možeš naručiti u bilo koju poštu u Slo, pa sam odeš preko granice po to.
radi provjereno

http://www.flyfreak.net/online-trgovine/k-nono-najnovije-paznja-lindinger/msg27245/#msg27245


Odg: Zakaj može u SLO, a kod nas ne?

Reply #5
Češka je u EU već 7 godina,
pa gle od 2. minute kak se nemre letit po gradu i znad ljudi,
kontrole na svakom koraku, rigorozno stvarno  ;)

Chicken or Black Sheep


a opet, ak nisi munjem da ideš potezat vraga za rep,
već letiš dalje od ljudi i naselja (kao što i sada većina nas leti) uvjeren sam da te nitko neće ništa ni pitati kaj letiš, kamoli braniti...

Odg: Zakaj može u SLO, a kod nas ne?

Reply #6
inace ide i kod nas dostava velikih paketa ali ne od svih shopova, neki dan sam poslao upit za jedan 2m model i ide bez problema jedino je postarina 159$ jer ipak je kutija 160×60×40cm dimenzija i nekih 8,5kg tezine a recimo BEVRC mi salje Skywalkera sa EMS-om, free postarina i opet box prelazi one dimenzije koje HK kao ne moze poslat, jedu govna a burek jeftin ;)

Odg: Zakaj može u SLO, a kod nas ne?

Reply #7
E pa o tome se radi, ja sam kontaktirao Precision Aerobatics čisto informativno, mogu poslat kaj god želiš... Znam da je moguće dostavit gitaru s case-om iz teoretski bilo koje zemlje u Kroejšu, bez problema... Znači tu HK jede govna, ne EU ili Kroejša...
MAK Zapad

Odg: Zakaj može u SLO, a kod nas ne?

Reply #8
SDSHobby šalje bez problema

Odg: Zakaj može u SLO, a kod nas ne?

Reply #9
Problem je sto HK nema dobar deal za to slati i nece se zajebavati zbog vas dvoje kaj bi nesto narucili u 3 godine jednom...  :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Zakaj može u SLO, a kod nas ne?

Reply #10
hobbyking ima takav program za narudžbu, i zato neda poslat
da kontaktiraš nekoga od njihovih možda bi se moglo isposlovat da ti ga pošalju, dakle ne online narudžba preko weba nego da putem maila kontaktiraš nekoga od njihovih....
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: Zakaj može u SLO, a kod nas ne?

Reply #11
Problem je sto HK nema dobar deal za to slati i nece se zajebavati zbog vas dvoje kaj bi nesto narucili u 3 godine jednom...  :D
o jes, nabijem ih na chunu, a isto su im cijene postarine zanimljive, dvije ulice dalje od njih RCTimer salje paket od 2kg za 5$ a ovi za 25$, malo ga mudruju u zadnjih 2-3 mjeseca, pola toga nemaju na stanju a druga polovica im je garbage