Skip to main content

Topic: Bjelovar - Brezovac - 2013 (Read 2517 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bjelovar - Brezovac - 2013

Bjelovar - Brezovac 13.04.2013,

Evo konačno lijepo vrijeme, i malo smo izašli na sunce :)

Ovo je jedna od snimki današnjeg letenja :)

Malo sam iskušavao onu armiranu traku na krilima ;) a samo je naljepljena na napadnu ivicu i ramenjače... krilo se ponaša kao da je kompozitno ;)

zmaltar-letenje-13-04-2013-Brezovac
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: Brezovac 13-04-2013

Reply #1
momci su strasni bas sam se nasmijao

Odg: Brezovac 13-04-2013

Reply #2
momci su strasni bas sam se nasmijao

Oni uživaju u avionima, sad smo se dogovorili da ćemo malo zajedno raditi slobodno leteće modele tako da ih sa nečim zainteresiram da stvaraju svojim rukama ;) bolje nego da vise na kompjutoru ;)

Danas sam morao slijetati i kad ne treba samo da jednom jedan trči po avion, a drugi put drugi :) da ne bi bilo svađe :D

Moram samo nabaviti kvalitetniju kameru jer snimke s moba su grozne ;)

Bilo je i jedno slijetanje pokraj supruge jer je to bilo na kraju dana i nije htjela daleko trčati hehehe, a bio je red na njoj da ide po avion tako da se sinčići suzdrže i ne posvađaju koji je prvi stigao ;) naravno, nemam snimku kad nismo imali memorije eh... no nema veze, danas je vrijeme bilo savršeno.

Ima na ovom avionu i jedna caka, kabinu sam namjerno pri vrhu perforirao da je odmaknuta kako bi se isisavao vrući zrak od reglera, motora i batke dok s nosa sa strane ulazi svježi hladniji :) i sve lijepo hladi ;)
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: Brezovac - zmaltar - 2013

Reply #3
Bjelovar - Brezovac 14.04.2013.

I danas se letilo u Brezovcu :)

Ovaj put je bio support malo žešći :)

Evo par slika od današnjeg dana, ovaj put je bilo dovoljno memorije jer je snimao kum Hrvoje

Nino je bio kaskader ;)

Sad još samo da Hrvoje i Nino krenu u modelarstvo i ekipa je tu, naravno skupa sa mladim snagama :)

snimke će uskoro :) kad ih upload-am :)
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika


Odg: Bjelovar - Brezovac - 2013

Reply #5
kolko vidim na slikama, lokacija je za 5++

Odg: Bjelovar - Brezovac - 2013

Reply #6
kolko vidim na slikama, lokacija je za 5++

Istina, lokacija je savršena za letenje, svuda u krugu brisani prostor, održavan aerodrom prije svega.
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika