Skip to main content

Topic: Pitanje u vezi stanice za helikopter (Read 2010 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pitanje u vezi stanice za helikopter

Pozdrav kolege, kolega mi ima ovu stanicu koja je s e-sky helija cp belt v-2,

 ispravna i radi, e sad me zanima da li se on može koristiti za avion da ne radi one mikseve kanala, nisam nešto oko helija pa mi nemojte zamjeriti, da li postoji ta mogućnost da se on stavi na model aviona i da serva rade normalno bez mixa
lp
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Pitanje u vezi stanice za helikopter

Reply #1
Naravno da može - imaš u pretincu za baterije odozada kada ih izvadiš svičeve, presvičaj jedinicu i dvojku na drugu stranu i nema mixeva.

Znaći jedan če biti ljevo a dva če biti desno ili obratno, samo im zamjeni mjesta.
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Pitanje u vezi stanice za helikopter

Reply #2
Točno tako kako je kolega Smoukey napisao. :)
Ja još uvijek koristim jednu za avione.
Imao sam nekoliko stanica te klase i moje mišljenje je da je navedena stanica po kvaliteti izrade među najboljima u tom rangu.

Odg: Pitanje u vezi stanice za helikopter

Reply #3
Točno tako kako je kolega Smoukey napisao. :)
Ja još uvijek koristim jednu za avione.
Imao sam nekoliko stanica te klase i moje mišljenje je da je navedena stanica po kvaliteti izrade među najboljima u tom rangu.
mile to su stanice od tebe :), uz ona 2 helija cp belt v2 :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Pitanje u vezi stanice za helikopter

Reply #4
Naravno da može - imaš u pretincu za baterije odozada kada ih izvadiš svičeve, presvičaj jedinicu i dvojku na drugu stranu i nema mixeva.

Znaći jedan če biti ljevo a dva če biti desno ili obratno, samo im zamjeni mjesta.
nisam obraća pozornost na to
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Pitanje u vezi stanice za helikopter

Reply #5
našao sam one prekidače, jel ih samo okrenem suprotno oba kako sad stoje, i naravno hvala kolegama na prosvjetljenju ;)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Pitanje u vezi stanice za helikopter

Reply #6
Probaj jedan po jedan jer ima i kombinacija za delta-mix, ne znam sad točno jer sam davno to radio. Probaj prvo jedan pa drugi.

Odg: Pitanje u vezi stanice za helikopter

Reply #7
isprobano,radi, probao sam eksterni v tail mikser i radi, nisam znao,mozda moze i sam miksat, morat cu probat, tnx kolege
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR