Skip to main content

Topic: My Hangar by Alex (Read 5816 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

My Hangar by Alex

[attachimg=1][attachimg=2][attachimg=3]Nažalost nemam nešto previše slika Prima Glidera, al model je preletio iz Zac1970-a hangara u moj. Evo par snimaka na suho. Danas sam odradio prvi samostalni let koji je bio zadovoljavajuć.
Letio sam sa http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__16239__HobbyKing_HK6DF_2_4Ghz_FHSS_6Ch_Tx_Rx_Mode_2_.html
Dojmovi su ok, osim što poprilčno živčano reagira na komande.

Prima Glider by Alex
FKV Prima Glider by Alex

Uskoro krećem u samogradnju Pipera J3 Cub....
Lp,
Alex

Odg: My Hangar by Alex

Reply #1
reko meni nekako poznat model ko da sam ga negdje vidio  :D

Odg: My Hangar by Alex

Reply #2
LIKE  :D

My Hangar by Alex

Reply #3
Bf1610: stanica je u full pogonu. Nadam se cim vise od danas xD
Lp,
Alex

Odg: My Hangar by Alex

Reply #4
kakva je stanica koliki ima domet?

My Hangar by Alex

Reply #5
Mjerili smo na podu, oko 250-300m al vjerojatno ima i vise. Vele da je domet oko 600m. Ja sam zadovoljan sa stanicom za pocetak.
Lp,
Alex

Odg: My Hangar by Alex

Reply #6
koliko si ju platio

Odg: My Hangar by Alex

Reply #7
Mene je izasla oko 350-400kn jer sam radio neku kompenzaciju. A na HK je oko 30$. Mislim da se nešto slično prodaje na njuskalu. Ovu su uzeo malo ovako za vježbu, a šparam za nešto ozbiljnije.
Lp,
Alex

Odg: My Hangar by Alex

Reply #8
ja imam sličnu samo je e-sky pa ču je uskoro prodavati i kupiti cu si Turnigy 9x stanicu jako mi se sviđa

Odg: My Hangar by Alex

Reply #9
Svaka stanica je ok za početak  :) Sad znam da neću odustati od ovog hobija. Nakon prvog samostalnog leta, adrenalina i straha kad treba spustiti avion, to nebi mjenjao za nista.
Lp,
Alex

Odg: My Hangar by Alex

Reply #10
ja sam se bojo na simulatoru a kamo li da ga letim za prave ali taj strah je nesto sad vec akrobacije izvodim  :P

Odg: My Hangar by Alex

Reply #11
Ja sam se naletio simulatora od malih nogu, i odlucio da je vrijeme da letim vani  :)
Lp,
Alex

Odg: My Hangar by Alex

Reply #12
ja sad čekam lijepe dane evo kao što je danas ali sad ga ne mogu vozati oboja sam avion na prvom letu sam ga izgrebo pa sam mu nos aviona obojo


My Hangar by Alex

Reply #14
Hvala Zac, nebi bilo tak uspjesno bez savjeta i demonstracije.
Lp,
Alex