Skip to main content

Topic: problembsa logiranjem (Read 1808 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

problembsa logiranjem

Društvo, molim pomoć! Imam problem sa logiranjem. Sa mobitela mogu na forum i stalno sam ulogiran, ali sa kompa ne mogu. Ukucam usename i lozinku al kaže da je krivo. Onda probam sa usename ibadresa pošte da mi pošalju albkaž da nema te adrese povezane sa usernameom. Banana.
 :'(
Frka mi je i sa moba se odlogirati i tražiti da mi pošalje sustav password, jel sto ako me onda i tu ne prepozna. Onda sam odsjecen od foruma skroz! :-[
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: problembsa logiranjem

Reply #1
Društvo, molim pomoć! Imam problem sa logiranjem. Sa mobitela mogu na forum i stalno sam ulogiran, ali sa kompa ne mogu. Ukucam usename i lozinku al kaže da je krivo. Onda probam sa usename ibadresa pošte da mi pošalju albkaž da nema te adrese povezane sa usernameom. Banana.
 :'(
Frka mi je i sa moba se odlogirati i tražiti da mi pošalje sustav password, jel sto ako me onda i tu ne prepozna. Onda sam odsjecen od foruma skroz! :-[

Uh, tu bi morao admina ili moderatora pitati. Ja se niti ne sjećam mog logina (a valjda je 'vedronebo') niti passworda - koristim kolačiće (cookies), pa me automatski spaja svaki puta.

LP,
milan
---

Odg: problembsa logiranjem

Reply #2
Tak i ja isto. Ali sm nakon sat vremena zafrkancije uspio!!!
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: problembsa logiranjem

Reply #3
I u cemu je bio problem?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24