Skip to main content

Topic: Još jedna kineska stanica (Read 3974 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Još jedna kineska stanica

Reply #2
Gdje naći recivere za to? Izgleda dobro.


Odg: Još jedna kineska stanica

Reply #4
aj ljudi budite ozbiljni, za te pare se nadje stanica koja je provjerena, bolje uzet futabu 6ex ili spektruma dx61 nego ovo cudo svjetlece, sta se lozite na taj display kad je stanica kanta, to je super stvar za letit 150-200m oko sebe, dalje zaboravi

Odg: Još jedna kineska stanica

Reply #5
za indoor.. ;)
:arrow_down:

Odg: Još jedna kineska stanica

Reply #6
Mislim da nije kvaka u dometu, staviš modul koji oćeš, nego je lijep i velik display, ali nema menija, ono što vidiš na displeju su sve mogućnosti koje su na raspolaganju ... Nije to ni blizu JR9303 čija je to kopija, bar po izgledu.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Još jedna kineska stanica

Reply #7
Pravo kažeš, za 150$ dobiješ dobru stanicu. Ja se interesiram za neku full jeftinu s malim dometom da radi svoju stvar a to je za parkić, s malim stvarčicama do 200g. Imam Futabu 7C 2.4GHz i zadovoljan sam s uređajem totalno no ne bi da ostanem bez nje kad je budem vukao svako malo vamo tamo.


Odg: Još jedna kineska stanica

Reply #9
sve 5 kolega miso, ali ti mi budi frajer pa leti model od 1000€ i vise na tu stanicu;
pa da je zlatna nema sanse, to je super stanica za letit ove prdalice i home made modele ali za nesto ozbiljno su bezveze bacene pare, a da ne govorim slucaj kad bi letio FPV na to, necu ni razmisljat o tome

Odg: Još jedna kineska stanica

Reply #10
IMA LOGIKE STO TI KAZES,  JA MISLIM DA ONAJ TKO IMA 1000E ZA MODEL IMA LOVU I ZA DOBRU STANICU, OVA STANICA JE ZA ONE KOJI  SU MOGU PRIUSTITI RUCNO IZRADENE MODELE, ILI NEKE KUPOCVNE KIFLE,  Z OVO STO JA LETIM MI VISE NEGO DOVOLJNA!   JOS DA NAGLASIM, CINI MI SE DA PUNO LJUDI KUPUJU TE SKUPE STANICE KAKO BI SE HVALILI GDJE LETE, DA IMAJU BOLJE STANICE OD DRUGIH, A I 100% SAM SIGURAN  DA NEKORISTE NI POLA NJENE MOGUCNSTI, VEC JE SAMO BITNO DA JE IMJU, A STO SE TICE TI MODELA OD 1000E NISAM VALJDA TOLIKO LUD DA TOLIKE NOVCE BACIM NA MODEL KOJI LETI MOZDA MALO BOLJE I BRZE OD OVIH MODELA KOJI SE RUCNO IZRADE,  KAD GA RAZBIJES ISTO SI TAKO DEZVEZE BACIO NOVCE KAO I ZA TU SKUPU STANICU!

Odg: Još jedna kineska stanica

Reply #11
Ove druge dvije stanice, koje se još prodaju i pod turnigy markom zaista jesu bolje od ove koju sam naveo u prvom postu, i imaju menije ali su tema drugog threada. Zanima me jel imo ko posla sa ovom koju sam na početku spomenuo. Što se dometa tiče, to je stvar predajnog modula/ prijemnika i možeš staviti neki koji misliš da je dobar. Meni se svidio dizajn stanice pa sam išao malo u dubinu ali nisam ništa našao, pa ni menije ...

Pozdrav
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG