Skip to main content

Topic: microline je glavni uvoznik za art tech a nema dijelova ??????? (Read 3613 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

microline je glavni uvoznik za art tech a nema dijelova ???????

 ::) ovo moram podijeliti sa svima vama :(

doživjela sam veliko razočarenje u nabavki dijelova za rc model cessnu 182. Niti jedan dućan u ovoj fcking državi nema trupa za cesnu!!!!!!!!  A generalni zastupnik Microline nema na skladištu trup i izgleda da neće nabavljati niti jedan. Pa gdje da nabavim trup? kaže mi ljubazni gospodin da probam preko e-bay !?! Haloo!?  Pitam ja njega jel zna neki dućan u Sloveniji, Bosni ili Srbiji, naravno da ne zna.

e da poludiš Molim vas da mi pomognete gdje da nabavim trup za art-tech cesnu 182 4 ch ?

razočarana mama 

hvala svima koji pomognu
KEEP CALM AND DRIVE RC PLANES :)

Odg: microline je glavni uvoznik za art tech a nema dijelova ???????

Reply #1
pluramaks? ili na hobbykingu, dode za par dana. iako je shipping skuplji jer to nemogu zgurat u kovertu :)

Odg: microline je glavni uvoznik za art tech a nema dijelova ???????

Reply #2
pluramaks nema, nema niti protis...a niti jedan nema u RH dijelove jer jedino oni mikroline uvoze dijelove, zvala sam ih direktno danas.
iz pluramaksa su zvali i mene, mislim čovjek iz pluramaksa mi nudi neku opciju ali.... naravno više nego što mi treba

 :( :(
KEEP CALM AND DRIVE RC PLANES :)

Odg: microline je glavni uvoznik za art tech a nema dijelova ???????

Reply #3
inače ime model je Cessna 182 art-tech 400 class 4ch
KEEP CALM AND DRIVE RC PLANES :)


Odg: microline je glavni uvoznik za art tech a nema dijelova ???????

Reply #5
nema na zagria

znate neku trgovinu u inozemstvu

Odg: microline je glavni uvoznik za art tech a nema dijelova ???????

Reply #6
::) ovo moram podijeliti sa svima vama :(

doživjela sam veliko razočarenje u nabavki dijelova za rc model cessnu 182. Niti jedan dućan u ovoj fcking državi nema trupa za cesnu!!!!!!!!  A generalni zastupnik Microline nema na skladištu trup i izgleda da neće nabavljati niti jedan. Pa gdje da nabavim trup? kaže mi ljubazni gospodin da probam preko e-bay !?! Haloo!?  Pitam ja njega jel zna neki dućan u Sloveniji, Bosni ili Srbiji, naravno da ne zna.

e da poludiš Molim vas da mi pomognete gdje da nabavim trup za art-tech cesnu 182 4 ch ?

razočarana mama 

hvala svima koji pomognu

Ne kaze se bez razloga !

"Jeftino Meso,Corba za Plot"

Pozz, iv

Re: Odg: microline je glavni uvoznik za art tech a nema dijelova ???????

Reply #7
::) ovo moram podijeliti sa svima vama :(

doživjela sam veliko razočarenje u nabavki dijelova za rc model cessnu 182. Niti jedan dućan u ovoj fcking državi nema trupa za cesnu!!!!!!!!  A generalni zastupnik Microline nema na skladištu trup i izgleda da neće nabavljati niti jedan. Pa gdje da nabavim trup? kaže mi ljubazni gospodin da probam preko e-bay !?! Haloo!?  Pitam ja njega jel zna neki dućan u Sloveniji, Bosni ili Srbiji, naravno da ne zna.

e da poludiš Molim vas da mi pomognete gdje da nabavim trup za art-tech cesnu 182 4 ch ?

razočarana mama 

hvala svima koji pomognu

Ne kaze se bez razloga !

"Jeftino Meso,Corba za Plot"

Pozz, iv
??????????????????

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: microline je glavni uvoznik za art tech a nema dijelova ???????

Reply #8
ako se trup baš ne može složiti nikako nazad s ljepilom,
onda ovo nije opcija?

ima na stocku
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__15298__Skyartec_Cessna_Replacement_Fuselage.html

ni cijeli novi nije skup kao u hr vjerujem
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__16658__EPO_182_light_aircraft_With_LED_Lighting_ARF_.html

a bolja opcija, ako se takav model često razbija u rukama početnika, je uzeti nešto sporije,
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__16544__Hobbyking_Bixler_EPO_1400mm_ARF_.html

a ovoga ostaviti kada se svladaju kontrole,
no to je već sve u preporukama za početnike napisano... cessna nije baš najbolja opcija za početi

Odg: microline je glavni uvoznik za art tech a nema dijelova ???????

Reply #9
a kaj je najbolje nije on skršio avion, nego njegov frend. Moj sinek je usavršio letenje :(  pravi pilot :D
a sad imam problem svjetskih razmjera 

hvala svima na trudu, mislim da će na kraju biti opcija s e-bajem
KEEP CALM AND DRIVE RC PLANES :)

Odg: microline je glavni uvoznik za art tech a nema dijelova ???????

Reply #10
provjerite motor jel radi OK, da se naruči i on kada se već uzima novi trup,
jer ako je model zaronio u tlo, ne bi bilo čudno da je taj gljivasti motor spigan totalno.
prop također pregledati da nije napukao jer može netko dobit po glavi ako da gas kada ga krene bacati pa se odlomi krak,
pošto je najveće neprezanje upravo dok se prop vrti a model stoji na mjestu

kaputaž ne dođe s rezervnim trupom, pa ili novi od jogurta ili stari skrpati.

Odg: microline je glavni uvoznik za art tech a nema dijelova ???????

Reply #11
sa motorom je sve uredu. sve je uredu osim trupa


 

Odg: microline je glavni uvoznik za art tech a nema dijelova ???????

Reply #13
e stvarno nema ..... samo trupa nema ::)

ali odlučili smo prodati razbijenu cesnu u dijelovima i kupiti novu :D odnosno rabljenu 

hvala svima na pomoći

 ;D 8)
KEEP CALM AND DRIVE RC PLANES :)