Skip to main content

Topic: 3gx ili beastx za 250 (Read 2251 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

3gx ili beastx za 250

Da li je 3gx ok u odnosu na beastx? Imao sam beastxa i bio mi je super ali na 450 i 500.
Da se odma rijesim 3gx-a i uzmen  beasta ili da dam sansu ?

Odg: 3gx ili beastx za 250

Reply #1
najbolje da ti ja za 400 kuna poklonim 3g , imao ga na protsu, blade_u ....... radi bolje od 3gx , bar po mojim zapažanjima.....
dx9-xd8-gobac630

Odg: 3gx ili beastx za 250

Reply #2
Ja bih rađe odabrao BeastX.
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: 3gx ili beastx za 250

Reply #3
...nakon što sam zamjenio 3g sa Beastom to je postao sasvim drugi heli...sa 3g-om je trebalo stalno nešto "šarafiti" po palicama da bi hoverirao, a sada komotno možeš ubiti komarca i počešati se ;)... Sa 3gx nemam iskustva, ali sam vidio kako leti i rako bi da se može uspoređivati sa Beastom, ali nikako sa 3g-om!

Osobno bi ti savjetovao ako ti je budget problem da uzmeš 3gx, a ako nije onda Beasta jer ga po forumima uglavnom hvale (ako si na Spektrumu onda je zgodna opcija AR7200BX - pun manje žica).

Odg: 3gx ili beastx za 250

Reply #4
e , vidiš meni je protos sa 3g radio puno bolje nego sa 3gx ....
 a kod izjave za ar7200bx mogu potpisati ..... to je skroz druga priča ...
dx9-xd8-gobac630

3gx ili beastx za 250

Reply #5
A je ima neko sk540? Mislim ima 2 kompleta žiraća pa je mozda bolji radi vibracija? Skuplji je 20 dolara od beasta....

Odg: 3gx ili beastx za 250

Reply #6
SK540 ima jedan komplet ziraca i jedan komplet akcelerometara. Nigdje ne pise da ima dva kompleta ziraca. Pise da ima "dvostruke senzore". I ja sam mislio da su to dupli girosi.
Takve senzore ima i MSH brain koji je nesto jeftiniji a vecih mogucnosti.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

3gx ili beastx za 250

Reply #7
Spao sam na odabir: beastx ili 3gx. Svi ostali ne stanu u frame ili moj odabir sk540 se ne moze montirat na bok (odabir jer mogu slozit governer).
Jedino da ga stavim ispod i od aluminija/karbona napravim neki zastitni kavez u slucaju pada.... Kaj mislite o toj ideji? I da li je upoce potreban governor?

3gx ili beastx za 250

Reply #8
Spao sam na odabir: beastx ili 3gx. Svi ostali ne stanu u frame ili moj odabir sk540 se ne moze montirat na bok (odabir jer mogu slozit governer).
Jedino da ga stavim ispod i od aluminija/karbona napravim neki zastitni kavez u slucaju pada.... Kaj mislite o toj ideji? I da li je upoce potreban governor?

Odg: 3gx ili beastx za 250

Reply #9
Spao sam na odabir: beastx ili 3gx. Svi ostali ne stanu u frame ili moj odabir sk540 se ne moze montirat na bok (odabir jer mogu slozit governer).
Jedino da ga stavim ispod i od aluminija/karbona napravim neki zastitni kavez u slucaju pada.... Kaj mislite o toj ideji? I da li je upoce potreban governor?

Governor ti ne treba za 250, ne treba ti za nikaj zapravo, stvar je luksuza. A ako hočeš kak spada onda beastx. 3GX je to bolji što si dalje od njega (kvaliteta je proporcionalna sa udaljenošću 3GX od helića :D).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: 3gx ili beastx za 250

Reply #10
neo je uzel Brain.
Istina, za nijedan elektro ne treba gov., ma ustvari nije potrebna čak ni V (tj. U) krivulja gasa, samo flat :) Ali moraš odabrat dobar pinion da ne ode u overspeed.
Za nitro/benzin je governor (ili rev-limiter) potreban
MAK Zapad