Skip to main content

Topic: Boat show BONACA (Read 2306 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Boat show BONACA

Reply #1
kao i uvijek vrhunski  ;D
svaka čast :)

Odg: Boat show BONACA

Reply #2
bravisimo

Odg: Boat show BONACA

Reply #3
s čime ste snimali x8 ili?

lp
Toni

Odg: Boat show BONACA

Reply #4
Mislim da zadnji put sa x8 sa kw4, bas prelazimo na kw10, tako da ide ovaj x8 kw4 u prodaju. Biče malo jeftinije jer ima jedno 10 sati pa je kao demo model.
Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx

Odg: Boat show BONACA

Reply #5
Koje to treba biti povjerenje u letjelicu da bi letio iznad ljudi i iznad auta, strava svaka čast za hrabrost a onda i za kvalitetu video snimka. odlično i samo tako naprijed btw. kako svi mi letimo modele iznad gradova kuća postoji li neko osiguranje od neželjenih situacija? tipa neka polica itd.

Odg: Boat show BONACA

Reply #6
Raspitaj se u osiguravajućim kućama. Možda se sjete da uzmu više love tako da ugrade u Zakon da se ne smije letjeti ako nisi osiguran od štete trećim osobama :(
Vjrojatno vani ima takva polica osiguranja. Kad budemo u EU sigurno će nas ovaj sport skuplje koštati.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Boat show BONACA

Reply #7
Raspitaj se u osiguravajućim kućama. Možda se sjete da uzmu više love tako da ugrade u Zakon da se ne smije letjeti ako nisi osiguran od štete trećim osobama :(
Vjrojatno vani ima takva polica osiguranja. Kad budemo u EU sigurno će nas ovaj sport skuplje koštati.
ja sam do sada samo jednom išao tražit model i to iznad naselja sam ga izgubio, koji šugav osjećaj kada ga ideš tražit di je pao jel neko stradao dali si razbio auto itd. nebi bilo loše se raspitat o tome osigruanju a da će nas koštat to sigurno  :( sry. za oft...