Skip to main content

Topic: Zagi Aero Photo Video avanture (Read 6690 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zagi Aero Photo Video avanture

Bok svima, evo da ne keljim stalno nove teme kad hoću postat neku snimku, otvoram ovu pa ću unutra stavljat videa... A i danas su mi došle Dominatorice i OSD pa ću uskoro da letim ko ptica jarebicaaaaaaaa!

Odg: Zagi Aero Photo avanture

Reply #1
Ovaj vikend mi palo na pamet natjerat curu da me vozi dok Zagi leti iznad nas...  :D
I tako napravio Zagi 7 km uz Savu. Bilo mi je fora vidjet ekipu koja je bila po nasipu kako vidi Zagija u zraku kako prolazi a nigdje pilota. Bio je i netko sa jedrilicom u čudu.
Ah ah kad nemaš opremu za FPV, moraš u ovakvim sitnicama uživat...

http://www.youtube.com/watch?v=1LVzPszS3TI?hd=1


Odg: Zagi Aero Photo Video avanture

Reply #3
Super! :)

Može koja fotka kako je kamera postavljena na zagija?

Odg: Zagi Aero Photo Video avanture

Reply #4
Evo ga!

Skopao sam rupu lemilicom, obukao Gopro u foliju, stavio čičak trakicu oko nje, zalio rupu sa epoxijem i umočio Gopro tako da se napravi kalup. Kad je bilo suho, otvorio foliju i izvadio Gopro. Obrezao višak folije i to je to...


Odg: Zagi Aero Photo Video avanture

Reply #5
Prva liga, hvala na slikama :)

Zagi Aero Photo Video avanture

Reply #6
No frx!

Bilo bi mi draže da je kamera u onom zaštitnom kućištu ali je onda teška i puno veća pa sam odlučio ipak riskirat ovo...

Odg: Zagi Aero Photo Video avanture

Reply #7
Poštovanje Daglas,u svezi klipa ''Vinski Vrh'',prekrasan krajolik,odličan izbor muzike...još mi javi gdje je ovaj raj nebeski ? Hvala na trudu.
p.s. Sa mora sam ,ali uvijek patim za bregima..... :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Zagi Aero Photo Video avanture

Reply #8
Ma evo sve što bi te moglo zanimati:

Lokacija
https://maps.google.hr/maps?hl=en&ll=46.115535,16.228888&spn=0.013224,0.018518&t=h&z=16

Web site
http://www.bolfanvinskivrh.hr/

Preporuka
Bio sam u organizaciji jednog eventa tamo, imali smo ručak i degustacije vina i bilo je za svaku hvalu. Ljudi su me kasnije zvali da im dam kontakte od vinarije da žele provesti vikend sa familijom gore...



Odg: Zagi Aero Photo Video avanture

Reply #9
Daglas puno Zahvaljujem,pa vidiš da su i drugi primjetili ovu ljepotu...baš sam promislio da si im mogao napraviti propagandni spot za njihovu vinariju..naravno za honorar..Veliki  pozdrav iz Splita.... :) ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Zagi Aero Photo Video avanture

Reply #10
To će dečki sa multijima puno bolje odraditi! Imaju sve podatke pa nek ih zovu! :-)


Odg: Zagi Aero Photo Video avanture

Reply #12
Znam da dobro letiš a zakaj su ljudi na pisti u flo prslucima  ??? ??? ???
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Zagi Aero Photo Video avanture

Reply #13
Hahaha to mi je ground crew! Pa znas da je ekipa na aerodromu uvijek uocljivo obucena pa sam i ove natjerao da budu po zastiti na radu... Hahaha
(Lovci na fazane - moraju nosit to da se medusobno bolje vide...)

Odg: Zagi Aero Photo Video avanture

Reply #14
a nisam vidil u preletima da im tjeraš fazane da ih upucaju  :D :D

opasno, pređi na druge flo boje s zagijem da ne bi glumil glinenog goluba  ;) ;) ;)


Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C