Skip to main content

Topic: trex 550e slant gear? (Read 6704 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: trex 550e slant gear?

Reply #30
ajde ko je za ljetanje u nedelju? kakvo bu vreme?
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

Odg: trex 550e slant gear?

Reply #31
ooo robi1kenobi vidim da si protosa uzea... kako leti, jesi zadovoljan?!!?!! za bozic i novu sam u hr pa mozda opet "doletim" do vas u zg ako letite i ako vrime dopusti onaj dan je bilo super, ekipa super samo nas je malo sunce przilo u pm, hvala bogu na onim tendama hahahah

Ej, ma dobio ga u nekim triper kombinacijama, želim Protosa već dugo tak da se poklopilo.
Nisam ga još poletio, ali samom izvedbom helija sam preoduševljen. Definitivno sam postao fan MS helikoptera, a još nije ni bio u zraku.
Gušt ga je sastavljat i prijenos preko remena mi se jako sviđa, rep djeluje super (vidjet ćemo da li će se jako razlohat nakon 30ak letova), dizajn je nenad*ebiv (meni najljepša 450ka), manual je izvrstan, jedino mi nije jasno zašto je toliko težak, a sve je plastično osim nosača motora i hub-a.
Praktički je gotov, još treba posetapirat flybarless i ide u zrak (sl. tjedan, nemam baterije sad).
Nemam nijedan metalni upgrade (čak ni nisku glavu), zasad ni ne vidim potrebu, ali vidjet ćemo nakon par letova.
Mislim da je pušiona što se tiče autorotacija jer se rotor jako teško okreće s ugašenim motorom
Napisat ću review kad ga poletim
MAK Zapad

Odg: trex 550e slant gear?

Reply #32
ljudi dajte kakvu vremensku prognozu da se more ic vozikat na nasip, jel se more nedela popodne, oko dva kak veli mrle....
Mrle, a od kad ti bogati oces sedamstotku? a? :-\

Odg: trex 550e slant gear?

Reply #33
Zelje su jedno,prestani mi kvarit snove!!!
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18

Odg: trex 550e slant gear?

Reply #34
hahahah koji likovi!!!!!!! pricekaj protosa i to uzmi... iako ne virujem da ce taj heli oprastati pogreske, svejedno je prejeben  :D

da , ako ima neki koji oprašta pogreške onda je taj definitivno za mene ...

eno sam vidia u oglasu da ima onaj fun copter, kazu da je neunistiv hahahaha 8) ... jos to cudo nisam vidia kako leti, ali sistem na koji je napravljen mi izgleda dobar, sad koliko je otporan ili ne to nebi znao reci
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]