Skip to main content

Topic: izaso GoPro3 (Read 34254 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: izaso GoPro3

Reply #136
bas su ga dobro projektirali težite je naopako ali inače ljepo izgleda od ispod :)

Odg: izaso GoPro3

Reply #137
Meni se isto uredno spaja (HTC Desire S) i sve radi, dali si probao snimati sa up side down i onda vratiti na normal (na postavkama 1920x1080 @60FPS medium, protuneoff) i onda bez gašenja kamere ponovno snimati, taj drugi video koji se snima nakon vračanja na normal orientation ima izlomljenu sliku, aj baš isprobaj pa javi.


ja odradio ko 50 ili 60 testnih snimanja niti jedan put nije se ništa zblesavilo bateriju od kada sam kupio nisam izvadio.
Uredno se spoji svaki put na samsung s2.
Sve mi radi
Mora da je kinez bio pijan kada je tvoju sastavljao.
Ili možda je tvoju sastavljao ovakav komplet stručnjaka kako i za ovaj brod
http://www.killsometime.com/videos/10308/Ship-Launch-Fail
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: izaso GoPro3

Reply #138
Od nekidan (4.4.2013.) Hero GoPro 3 Black (a možda i druge) imaju novi firmware, ja sam ga danas stavio, malo sam stigao testirati po sobi i 2 buga za koja sam prije primječivao i navodio, sada ih više nema, znači ispravljeno, navodno bi i baterija trebala duže trajati jer se kamera sada manje grije  :) Sve konekcije (Wi-Fi, USB, HDMI) sam isto testirao i sve radi, zasad nemogu naći novi bug, ali polako sutra ću testirati sve modove snimanja.  :)

Ajd valjda su ovaj put nešt napravili.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: izaso GoPro3

Reply #139
Evo i ja sam stavio novi firmware i izgleda da sam rijesio problem sa zamrzavanjem pri paljenju kamere.
To me je dovodilo do ludila.

izaso GoPro3

Reply #140
Evo ako netko od vlasnika trojke nije skuzio, izasao je update za gopro app i firmware.

Napokon mozemo pregledavati videa i fotke koji su na kartici preko iphonea i spremati ih na iphone camera roll preko wifia u low resu!

Jos da rijese to prokleto kasnjenje od 2-3 sec u live feedu...

Odg: izaso GoPro3

Reply #141
Potvrđujem update, sve nabrojano radi, koristim preko androida, na androidu je nešto malo manje kašnjenje (1,5s), samo dok se pregledavaju videi sa kamere kamera se jako grije, prešišala 50 stupnjeva, dali mi može netko potvrdit od vlasnika da je tako i kod njih?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: izaso GoPro3

Reply #142
to je točno kamera se jako grije pogotovo kada je u zatvorenom kučištu.
Rezultat gašnje kamere  dok snima.

izaso GoPro3

Reply #143
Ugasila ti se dok je snimala? Sa wifi upaljenim ili ugasenim?

Odg: izaso GoPro3

Reply #144
meni nije nego slušam kolege koji sa tim snimaju da im se gasi kada snimaju full hd u 60p ili 50p
Saa i bez upaljenog wifi-a isto je.

izaso GoPro3

Reply #145
Super za fpv! :)
Ja snimam 1080 sa 60 frameova u kučistu i gledam FPV kroz nju. Veseli me prvi put kad se zacrni ekran...

Odg: izaso GoPro3

Reply #146
Mogu slobodno potvrditi da mi se kamera gasi kod snimanja preko rezolucije od1440 K
Stavio sam otvoreno kućište, zatvoreno, sa wifi ili bez svejedno se snimka resetira.
Očito po suncu gopro3 ne može snimati jer se pregrije i resetira nakon 10-15 sekundi.
Čim padne temperatura zraka...sve je u redu i možeš snimati i u 4k
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: izaso GoPro3

Reply #147
Zasto bi itko snimao u 4K na 15 fpsa? Jel novi firmware nesto promijenio ili?