Skip to main content

Topic: izaso GoPro3 (Read 34253 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: izaso GoPro3

Reply #150
Ja zavrtio, super je reza, a što se tiče frame-rate-a još bi i bilo gledljivo da nismo razmazili oko sa 60FPS-a.  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: izaso GoPro3

Reply #151
Ne bi bilo gledljivo jer ljudsko oko primjećuje sve ispod 24 frejma po sekundi 8)

Odg: izaso GoPro3

Reply #152
E i jesam zavrtio 24FPS, 2,7K, 4K display nemam, ali svejedno 24FPS-a djeluje too much trzavo za razliku od 60FPS-a, znači ipak ljudsko oko primječuje razliku između 24 i 60, ili to procesor nešto brljavi tokom pohrane podataka na karticu pa tako ispadne, a i znam kad igram COD, 30FPS-a mi je malo malo, najbolje preko 50 da bi išlo jako glatko.
Neznam kako vi ostali ali ja primječujem tu razliku, a vi?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: izaso GoPro3

Reply #153
Ja primijetim, naravno...60FPS izgleda skoro kao da je ubrzano, a nije :)

Odg: izaso GoPro3

Reply #154
Dakle...snimamo na 1080 i 60fps :D
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

izaso GoPro3

Reply #155
Yep! Ili ako mislimo u zraku pogodit jastreba 720/120 tako da poslije mozes fuuul usporit!


izaso GoPro3

Reply #157
Hmmm pazi moju logiku, snimam u 1080 zato jer ak ne snimam za 10 godina ce mi se danasnje snimke cinit ko danas vhs kucni videi. Bit ce mi zao. Kad sam dobio gp3 snimio sam u svim modovima istu snimku i usporedio doma na ps3 koji je jaci od svakog kompa koji imam. Pa kad vidis na hd telki 1080 i odmah nakon njega 720, razlika je velika.
Plus sto mi zapravo 120 fps netreba za snimke iz zraka osim ako sam sa nekim modelarima pa ocekujem bliske susrete... :)
Ali za sportove ili sl. 120 je mrak!

Odg: izaso GoPro3

Reply #158
Dobro si se sjetio, ali po toj logici će i full HD biti kao VHS, samo par godina kasnije :)

izaso GoPro3

Reply #159
Pa dobro nece mi biti zao sto nisam snimao sa nekom nedostiznom rezom ali bude sto sam snimao 720 a kamera mi je mogla 1080.


Odg: izaso GoPro3

Reply #161
Ovo s live strimom na mobitel je ludnica dok se snima, kad upalim futabu radi čak do par metara udaljenosti  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: izaso GoPro3

Reply #162
Mogao sam i misliti da neće više od par metara udaljenosti primit signal. Ipak je to wifi :p
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: izaso GoPro3

Reply #163
Svatko tko leti na 2.4 RC komandama, ne bi trebao ni paliti WiFi (ugasiti ga skroz u opcijama),
a kamoli live streamati.  ???

Odg: izaso GoPro3

Reply #164
Svatko tko leti na 2.4 RC komandama, ne bi trebao ni paliti WiFi (ugasiti ga skroz u opcijama),
a kamoli live streamati.  ???

Ja sam odmah to morao isprobat još i dok nije bilo live streaminga, otišao sam daleko s upaljenim WI-Fi-em, kada je RC veza pukla quad se okrenuo i doletio nazad, ali nemoje to pokušavati ako niste sigurni da imate siguran home lock ili GPS tracker, pročitao sam da znaju odletit u nepoznatom smjeru.  :)
Sve u svemu uspio sam doći do malo manje od 1km prije nego je futaba izgubila vezu, dobro se i borila s upaljenim Wi-Fi-em.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis