Skip to main content

Topic: izaso GoPro3 (Read 34102 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: izaso GoPro3

Reply #106
Osobno sam se uvjerio u kvalitetu gopro2 pa čak i u slabijim svjetlosnim uvjetima...ali naravno čim je tamnije, pojavljuje se zrnasta slika što utječe na samu kvalitetu videozapisa.
Kako vidim u priloženom video...te zrnatosti na gopro3 nema a snima se u noćnim uvjetima.
Zato pitam, naspram dvojke vidim da je bolje ali radije da čujem iskustvo sa terena...
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro


Re: izaso GoPro3

Reply #108
Meni se jos uvijek cini da su ljepse boje na danjem svjetlu na dvojci a na trojci nekak bljedje... gledajuc na filmicima na netu...

Iskustva vas kaj ste imali jednu i drugu ?


Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk



Re: izaso GoPro3

Reply #110
Nisam reko bolje neg ljepse ;)
To je razlika :)
Fkors da je bolja trojka.

Mislim ok, bavite se tim pa vam je postprodukcija normalna stvar, al za everyday use da moram na kompu svaki  dan visit i radit korekcije na snimci poludio bih :))))))



Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk



Re: izaso GoPro3

Reply #112
Daj reci to uploaderima na youtube :))
Vecina snimki je blijeda skroz kod komparacija na danjem svjetlu.
Ma, uglavnom, znas na sto mislim ;)


Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk


Odg: izaso GoPro3

Reply #113
znaš šta, zapeo mi za oko Sony Action Cam, gledao sam usporedbe sa gopro3, svidilo mi se šta sony ima steady shoot opciju stabilizacije slike a i jako mi se dopada dizajn koji je po meni puno više aerodinamičan. Očekuje se nastavak te kamere pa ćemo vidit šta dolazi pa možda i promjenit... :-D

Re: izaso GoPro3

Reply #114
Su rekli kad ?

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk


Odg: izaso GoPro3

Reply #115
Evo još jedan hrvatski proizvod...

Aluminijsko kućište za GoPro 3.

[attach=1]     [attach=2]     [attach=3]    

[attach=4]     [attach=5]    [attach=7]

[attach=8]

materijal: kompozit aluminija i polietilena
težina: cca 75g
na putu su još aluminijski distanceri, za profi look:
[attach=6]

Na donjoj strani kućišta nalazi se univerzalni navoj za montiranje na stalak ili nosač kamere.
U slučaju potrebe spajanja kabela, konektori su dostupni, jedino treba izrezati skalpelom sivu tkaninu na poziciji konektora.
 
Siva tkanina koja se vidi na slikama 4, 5, 6 i 7 je materijal koji blokira elektromagnetne šumove koje stvara bilo koja HD kamera, tako da više nema problema s rušenjem modela zbog smetnje kamere na elektroniku!
Materijal je certificiran da blokira preko 110db (99,999.999.99%) elektromagnetnih zračenja na frekvenciji 1MHz, pa sve do preko 70db na 20GHz. Osim zaštite za kameru, radim i tubice za kablove baterije, kako bi se blokirali i šumovi koje stvaraju žice pod naponom.
Radim i samo košuljice za zaštitu od zračenja, bez alu kućišta.Težina same košuljice je 5g.

Cijena alu kućišta sa zaštitom od zračenja: 200kn

stefan


 

Odg: izaso GoPro3

Reply #116
Dali je to alucobond materijal.

Odg: izaso GoPro3

Reply #117
nije konkretno alucobond, ali to je to...
dva sloja aluminija sa plastikom u sredini.

Odg: izaso GoPro3

Reply #118
Ima li verzija za GOPRO 1?
Kada sam prešao FPV s 2,4GHz na 1,2 GHz učestale su mi neke smetnje na naočalima. Nije stalno ali iritira. Horizontalne crte se javljaju na LCD ekranu i šum u slušalicama me zagušuje dosta često. Dekoncentrira u vožnji. Pokušavam ustanoviti odakle dolaze smetnje. Prvo bi pokušaio eliminirati swicher u GoPro.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: izaso GoPro3

Reply #119
Biti će uskoro verzije za sve modele, čak i verzije za Gopro sa dodatnom opremom.
Npr. BacPac:

[attach=1]

ili samo kao adapter za standardno kućište

[attach=2]

itd...