Skip to main content

Topic: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012  (Read 11477 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #15
Ti možeš i katamaranom doć  :D
pa da,meni je to poprilicno blizu  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #16
Stvarno ste se dobro proveli i naletili u divnom okruženju   :)
a vidim da je sve i dobro bilo smišljeno, roštilj, stol, stolice, suncobran, agregat za struju, produžni štekeri... milina :)


zašto ne uštekate punjače u agregat direktno?
pošto ima DC izlaz 12V do 8A.

bolje tako nego da se
konvertira 12 na 220,
pa onda neki power supply skida s 220 na 12V za punjač,
(zdravije i za elektroniku, jer to nije prava sinusoida kao doma u utičnici, a i ne morate nosit pretvarače za punjače sa sobom na teren, stane više pive u bunker ;) )


Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #17
Dragi moji Forumaši,
Inače sam na Rabu poznat kao organizator svakojakih bedastoća, akcija, fešti i tako...i uvjek za malo para i samo za guštanje.
Zato vam kažem, ako ja uzmem to u svoje ruke, smještaj imate besplatno to vam garantiram, klopu i cugi ćemo organizirati putem sponzora
ili nekom sitnom donacijom, a na vama je da dovučete vaše makete, modele, guzice, komade itd sa sobom da jedan dan na Rabu napravimo rusvaj
da se proveselimo, a vi da uživate u našem otoku.
Jednostavno zar ne ;)

Samo ako nam to vrijeme dopusti  ;D

Ako ne bude ovu godinu, bit će dogodine...bilo to ovu jesen ili rano proljeće jer svima nama tako paše.
Makar ja to sve morao organizirati preko mojeg moto kluba, ali ću organizirati he he he

Ma to stari, gle, kad organiziraš, MAK Zapad dolazi :)
MAK Zapad

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #18


zašto ne uštekate punjače u agregat direktno?
pošto ima DC izlaz 12V do 8A.


moglo bi i tako da je bio samo jedan punjač,
ali samo je Subic ciclao 10A za punjenje obe batke odjednom a ja sa mojim negdje
oko 5A.


Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #19
Umiljato janje (Subic) dvije utičnice cucla...to Ti je Bodulska balada...Toni , ne pitaj me kako znam :'( :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #20
A štaš kad je Šubić veliki potrošač ;)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #21
 :D :D :D
ma ljudi moji bitno je da struja teče i da se leti.

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #22
Nedovoljno brzo prijatelju...nedovoljno brzo teče ta struja. A kad dođe brzo ode :(
Ko neka tragična nesretna ljubav...
Treba nešto izmislit da je trajnije... 8)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #23
ej ja sam znal za Bračane da su škrti no za Rabljane nisam čuo , pa kaj niste objavili kak spada da bute imali druženje pak bi možda i mi sa kontinenta navrnuli makar da vam pokažemo kak se leti i s ćime se leti :P
ko leti visoko , nisko padne

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #24
Hej Rukla,eto sada ,kada sam pročitao Tvoj post,znam da smo podijeljeni na Bračane,Rabljane ,na jednoj, i kontinentalce ,na drugoj strani... :'(...Za početak suzi malo drugu stranu pa mi reci odakle si ?,ako želiš naravno.... :)
Pozdrav Bračanin... ;D
Note:Tvoj Sbach je fantastičan...koji raspon i težina? Molim
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #25
Ha ha...vidim ja da mi vama falimo :)
Ja sam obećao druženje...istina...ali svi su se izjasnili da im je sad zima, nisu dobri vjetrovi, nema teta u tangama  :D
Mi smo tek počeli sa letenjima, nismo škrti to je sigurno, a kad za to dođe vrijeme svi će znati pa da vidimo koliko će vas doć.
Navikli smo mi već na te priče doći ćemo doći...pa dođu samo oni koji nisu ni rekli da budu došli he he he

Poziv ostaje...samo čekaj napet ko puška  ;D
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #26
 :) ;) :D ;D 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #27
da,da krucijalno vpršanje otkuda sam ja i tko sam ja, sinek zapraf ti ni ja više neznam, malo me potreslo ovo veselje oko povratka generala i ponadah se , makar taj jedan dan, da znam otkuda i tko sam ali već vjutro ista slika ista tama ista pitanja i evo vidim sa tvojim pitanjem da sam s pravom u nedoumici.
svejedno ćini mi se da vam je trava lijepo pošišina pa sam si mislil pa zakaj nebi letili kad su uvijeti dobri a to o vjetru , madajte molim vas pa kakvi to piloti bježe od vjetra, pogotovo ak je u kljun.
drugi puta kad bute tak nekaj priredjivali valjda bumo dragi gosti.


p.s.
znate vi zakaj bračanin gleda svoj video sa svadbe od natrag na napred?
pa da vidi kak mu muzika lovu vrača.
ajd bok
kaj se tiće bonbona sbacha evo link
http://www.sdshobby.net/73in-sbach-342-carbon-fiber-version-30cc-rc-model-gasoline-airplanepetrol-airplane-arf-p-1681.html?zenid=78ba27c193263631069531dde5ab7af1
 
ko leti visoko , nisko padne

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #28
Gospon Rukla ...možete  Vi i bolje....ali i ovo je dovoljno...hvala lijepa za link  ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: PRVI RAPSKI MODELARSKI MEETING, FRUGA 2012

Reply #29
A jebaga led nisam znao da vas ima toliko , a posto sam skoro svaki drugi vikend na otoku mogli bi se dogovrit za malo letenja zajednickog.