Skip to main content

Topic: HK V2-Help (Read 1653 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HK V2-Help

Instaliram pločicu u najbolji Quad na tržištu,,DEX QUAD ,sve spojim itd.
Kad spojim napajanje piše da je OK,ali neznam kak drugi imaju valjda zavisi od softa
meni uz ostalo na ekranu piše BATERI 0,0v.
Spojim onaj mali zvučnjak i on uredno prati korake po meni-ju i paljenje i gašenje.
Dok sam u meni-u i dok nekaj mrdam po njemu je ok,ali kad stisnem BACK počne se derat bez
veze,bez obzira dal je upljen prek stanice ili nije.
U meni-u imam bateri postavku koju dok mijenjam ne napravim nikaj osim razmaka ispuštanja fucking pifkanja.
Fakat ne kužim kaj me JE.E!
Probal sam sve postavke ,mislil sam da su trimovi u banani,sve je na nuli i kaj je najbitnije sve radi.
Kak on zna kolko je napajanje baterije kad dela na 5 jebe..h volti. :D
U uputama se ta funkcija ne spominje ili sam ja čorav!
Ima ko ideju??
Robert

Odg: HK V2-Help

Reply #1
mislim da moras nalemiti zice na plocicu od napajanja imas cinimise na hk u files-ima gdje se lemi sliku ili shemu mada ti je bolje imati vanjski biper


Odg: HK V2-Help

Reply #3
Ok,hvala jbga nisam videl diskusiju o tome.
 :D
Robert

Odg: HK V2-Help

Reply #4
Ako zelis koristiti taj alarm moras lemit, ali nije dovoljno bucan i postoji rizik lemljenja,
stavi buzzer na bateriju i ugasi alarm, po defaultu ne svira nesto si promjenio, vidi u opcijama.

Provjerio sam stavi 0 u alarm i ne svira.

Odg: HK V2-Help

Reply #5
Ugasiti ga nemogu,već bi to napravil.
Pošto je nova verzija neznam kaj se može na staroj,alu tu štelaš samo napon na kojem želiš da se oglasi,
mogu ga stavit na 1 voltu,ali kaj ti vredi kad piše da mu je ulazni napon nula pa se dere ko lud.
No nema veze operacija uspjela,pin zalemnljen sa gornje strane,napičen konektor i na batku,samo + jer masu vuče prek reglera.
Spojim,na ekranu piše 12,5v i sve ok.
E sad kolko je glasan,u pi..u materinu!
Jedno 2-3 puta jači nego onaj turnigy ili HK voltage detector.
A pošto pločicu ne vidim jer je u quadu ispod batke dobro dođe zvučni signal paljenja i gašenja,iako se sam ugasi ako ga ne diraš,barem bi trebal,ode u SAFE mode.
A isto tak treba probat dal se javlja ako ga izgubiš negdi u gnoju u polju,trebal bi se aktivirat ako je u stanju mirovanja,rekla-kazala...... ;)
Robert