Skip to main content

Topic: igra itko stari dobri Ogame.. (Read 2610 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: igra itko stari dobri Ogame..

Reply #1
Ja sam ga igrao sa stankama 6 godina  :D :D . Trenutno ne igram...Gdje igras?


Uploaded with ImageShack.us


Odg: igra itko stari dobri Ogame..

Reply #3
Prije dosta godina dok sam igrao navijao sam si budilicu da šaljem flote po noću  :)
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: igra itko stari dobri Ogame..

Reply #4

2006 godine.....

Ta igra je jedna od rijetkih zbog koje sam bio budan noćima ..... pa kasnio na posao jer sam čuvao flotu i resurse....
Oduševljenost igrom splasnula je u sekundi i prerasla u jedno od većih razočaranja.
Mjeseci igranja nestali su kad je tip koji je 2 na listi sredio mene koji sam bio na cca 500 tom mjestu.
ali nije samo mene nego i još par sa kojima sam igrao i tu je krucijalni problem igre što oti koji su na vrhu uvijek budu na vrhu i jednostavno ne možeš opstati.
puste te da igraš i ratuješ i rudariš do određene razine i onda te dotuku i uzmu ti apsolutno sve i jedino kaj možeš je krenuti ispočetka.


poznam cca 10 ljudi koji su doživjeli istu sudbinu kao i ja .... i nisu ih napali neki bezveze nego ekipa koja drži 1-5 mjeseta na serveru...
gledajući njihovu snagu oni su kao pojedinici par tisuća puta jači od recimo mene na 500tom mjestu a apsurdna je njihova snaga u raznim savezima.


da nema takve razlike u mogučnostima napada vjerojatno bi je igrao još dan danas jer kao ideja je super, igrivost super....
samo da implementiraju to da te memre takav neki lik opelješiti do kraja jednom sačekušom.


Tog crnog dana i par dana kasnije server je pao sa 2000 igrača na cca 400 .... a vjerujem da je glavni razlog taj što su prvih par sa liste počistili sve do nule ostalim igračima pa su ostali kao i ja odustali od daljnjeg igranja.

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: igra itko stari dobri Ogame..

Reply #6
dobro je na samom početku dok te ne mogu takvi napadati osim oni koji su na istom levelu
.... tako su mogli napraviti i na drugim levelima da te mogu napadati samo približno slični....


sretno u igranju .... meni sam spomen te igre diže tlak.


ja sam orjentiran na bolje igre gdje je sve free a kupuješ gluposti ako ti se svidi.
primjer je Star trek i prije toga sam igrao rpg [size=78%]Metin[/size][size=78%] [/size]


skineš par giga instaliraš i igraš...


da bi narapavio neki upgrade na svom brodu trebaš dati par $ ili razbiti par tisuća klingonaca
nema crackiranja i piratiziranja .... sve je legalno....
imaš full pristup igri i ne moraš potrošiti ni kune da bi se zabavio...


kako vidim proizvođači sve više idu prema tom tipu igre jer im je to puno veća lova nego da na 1 prodanu imaju 100 piratiziranih igrica.


a i igračima je puno lakše kroz neko vrijeme potrošiti puno više para nego da odjednom moraju dati cijelu cifru
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: igra itko stari dobri Ogame..

Reply #7
LOL ogame

ja sam to igrao ogame.ba uni7 mislim da je to bila 2003 ili mozda 2004 ;D

joj kad se sjetim budilica u 4 da se vrati flota pa ponovo fleetsave

falanga mjesec itd

odlicna igra ali nikad vise
3 put sam na more otisao u 3 mjeseca radi igre,sad me sramota kad se sjetim  ;D


ova mi je najbolja, nakon napada i popusenih 2000 krstarica b brodova malih i velikih lovaca
 obrana gl in rl good luck in real life   :D

Odg: igra itko stari dobri Ogame..

Reply #8
Igrao ogame davno, davno, davno...
Ja mislio da je to crklo već do sada :)
Sad ne igram niš osim Dote2 :) Medr of fekt, idem baš odšpanat jednu hehe
MAK Zapad


Odg: igra itko stari dobri Ogame..

Reply #10
Ja tu i tamo nabacim i Counter Strike: Global Offensive. Najčešće igram Arms Race (gungame) pa ak netko hala, javite se. Nabacim i Classic Competitive ak sam tako raspoložen taj dan
MAK Zapad

Odg: igra itko stari dobri Ogame..

Reply #11
Bolje kockati nego se uvući u ogame!!! :D


Uploaded with ImageShack.us

 

Odg: igra itko stari dobri Ogame..

Reply #12
ja nabacim counter strike 1.6 kad mi je dosadno  ;)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote