Skip to main content

Topic: SPITFIRE (Read 19557 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: SPITFIRE

Reply #105
Jes jes taman za ovog manjeg  :) :) a ima mjesta i za poklone  ;)

Odg: SPITFIRE

Reply #106
Svaka čast na gradnji ovo je tako lijep model da ti nemrem opisati, samo je šteta što nema slika od trupa do gotovog modela

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SPITFIRE

Reply #107
Dobro je Katana...sada je zima a i potrajati će u Danskoj,pa imaš vremena za uštimavanje flapsova,a onda polako na maiden...tamo negdje kroz dva mjeseca, ili tri...još bolje.Ne žuri molim Te i ako Ti je nešto sumnjivo na modelu ...mijenjaj. ;)..znam dosadan sam. ::)
Ugodni Blagdani :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SPITFIRE

Reply #108
Remote bice dosta ustimavanja prvo od motora i odgovarajuceg propelera jer sam stavio 16 / 6 ali nije sigurno dace odgovarati jer sam uzeo najveci po preporuci fabrikanta motora do flapsova i ostali stabilizatora.

Jurane kako mislis nema slika od trupa. Ako mislis na ovaj trup sto pravim to je od Katane, a slike katane sam stavio pod ovu rubriku, mozda sam trebo novu rubriku napravit

Odg: SPITFIRE

Reply #109
Katana,interesantno... danas se rodio Tvoj Spit ,a moj otišao u mirovinu :'(...Prvi motor SX 46 potrošen, a aktualno tek razrađeno,drugo   ''srce'', OS FL 70 ,odlazi u dragog Romana,koji zna što će i kako će... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SPITFIRE

Reply #110
Golemo. Nerazumije sto si rastavio model taj Spitfire moze jos dosta fini letova odraditi i privuci dosta pogleda na svoj pravi Skala izgled. Jeli nesto drugo nije uredu kod tog modela ?

Odg: SPITFIRE

Reply #111
Znaš kako Njegoš zbori.''Zasviraj....pa za pas zadjeni''..Došli novi modeli na 2.4 , upravljivi ,koje letim u Armani odijelu(E-pogon),ali hvala na mišljenju. ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SPITFIRE

Reply #112
Dobar je =) ... Malo spiner da je veci nebi bilo lose ,ali zuta boja je super za spiner da ipak nesto vidis kada je nisko iznad sume ...

Odg: SPITFIRE

Reply #113
Razumijem, tvoj odabir i okolnosti. Ali remote ako ikad mognes probaj na tog Spitfire staviti EL motor i poslije glow ko nebo i zemlja. Dosta moji klubski kolega je preslo na i preradilo modele na El pogon. Znajuci kako su ti modeli letili i zvucali i sad gledajuci ove el motore koda svi Jedrilice voze. Nas je ostalo jos par sa modelima na gorivo i nevjerujem dacu ikad preci na el. Jedini model sto imam na el je jedrilica i indor model

Odg: SPITFIRE

Reply #114
Pozdrav Jesus upravu si svidza se i meni ova zuta  boja ali nece biti ovaj spiner nego aluminiski ovo je samo eto da vidim kako stoji na ovom modeli i veci ovaj zuti je 90 mm a treba mi 95mm mozda i 100mm

 

Odg: SPITFIRE

Reply #115
Ma gledaj Katana,šalu na stranu,nabavka goriva u Splitu -nemoguće ,a da  idem u Austriju ,to se više ne isplati,onda postao sam ''komodan'' u prijevodu lijen.Ima nešto i u godinama ,koje sam prevalio i sve u svemu,današnji modeli 3D ili aerobatic su izazov a i moguće ih je servisirati...Spit je bio na 35 mHz,a nije mi se dalo mijenjati..trebalo bi i servače i još neke stvari.Model mora biti siguran i letjeti sa minimumom rizika,a to Spit više nije bio.Pozdrav od Tvog navijača.... ;) :)
Ako dođe novi Spit onda će biti ovakav.. ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SPITFIRE

Reply #116
Remote nadam se daces nabaviti novog spit  kosto je ovaj A sad ti svi voze na 2,4 ghz tako da ti niko nemoze smetati sa frekvencijom Pozdrav iz Danske

Odg: SPITFIRE

Reply #117
Jesus imam jedno pitanje. Ovi usisnici sto se naljepe na krili jesili ti stavio na svoj model. Ja se dvoumim da i zaljepim na krila jer su ogromni jedino sto sam stavio je onaj usisnik na sredinu krila ujedno sto veze ljevo i desno krilo

Odg: SPITFIRE

Reply #118
Ja sam ih stavio , drze bez problema sa uhu hart  ljepilom ... Ovaj srednji sam iscupao kada sam jednom morao na trup sletit zbog trapova, a ovi sastrane se jos drze bez problema.

Evo tu se vide...


Odg: SPITFIRE

Reply #119
Ok fino izgleda stavicu ih ja pa sta bude. hvala na slici i pozdrav