Skip to main content

Topic: Za ovo treba biti ...... (Read 2058 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Za ovo treba biti ......

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Za ovo treba biti ......

Reply #1
Ovo je predobro  ;D ;D
Taj motor mora da kosta ko suho zlato
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Za ovo treba biti ......

Reply #2
E pa ja ove motore razumijem...divno...mali ''Merlin'',a pogledaj samo ''starog'' meštra...he,he..a ako niste znali, stručne škole, u Splitu (Županija) zadnjeg mladog tokara školovale prije dva miljuna godina.Ne znam gdje Vi u Zagrebu nađete tokara,za neku modelarsku ''sitnicu''bez koje model ne leti,Mi ovdje  NIGDJE..... :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Za ovo treba biti ......

Reply #3
Ima ih ima ali se skrivaju ka zmija noge  ::), ako ti nešto triba napravit samo se javi.
down with the gravity

Odg: Za ovo treba biti ......

Reply #4
Sa istinskim guštom sam pogledo ovaj klip od početka do kraja...ma svi gušti   ;)
Hvala  ;D
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: Za ovo treba biti ......

Reply #5
Ne razumijem se u SUS motore, pa bi molio da mi znalci objasne: gdje je razvod paljenja i svječice na ovom V-12 motoru ?
Ako je diesel, opet mi neke stvari nisu jasne (otvoren kater motora, gdje je podmazivanje?), gdje je sistem brizganja -dizne?.
NA kraju mi se čini da je kod 'probe rada' u donjoj kutiji električni kompresor za zrak i da se cijeli motor vrti zapravo na komprimiran zrak, a ne na unujtrašnje izgaranje ? I gdje je sistem hlađenja, voda, zrak ?
Ili nisam u pravu?
Ipak, respektivan rad, svaka mu čast !
Damir


Odg: Za ovo treba biti ......

Reply #7
meštar i pol =)

Odg: Za ovo treba biti ......

Reply #8
Spirit ..hvala na ponudi trebati će.. ;)
Diogen...raskrinkao si ga....lol :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes