Skip to main content

Topic: daljina 2-3-4 km (Read 6440 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

daljina 2-3-4 km

pozdrav svim forumasima =) razumijem se u antene i recievere za bezicni internet i tako, ali m ene zanima koja bi stanica do 300 kuna bila najbolja za domet nekih 2 -3 -4 km ? mislim je li to ovisi o snazi prijemnika ili snazi stanice? hvala =)=)

Odg: daljina 2-3-4 km

Reply #1
ja mislim da niti jedna stanica do 300 kn nema tolki domet nego imaju oko 400 m
strong, light and cheap - choose two

Odg: daljina 2-3-4 km

Reply #2
turnigy ima 2-3-4km i ja san ga uzea novog za 300kn sa postarinom ne znam ima li ga jos po toj cijeni


Odg: daljina 2-3-4 km

Reply #4
a sta ti stipe vidis model na 1km? :D

Odg: daljina 2-3-4 km

Reply #5
@ ciciban je li mi mozes reci kako si ju uspio tako jeftino nabaviti? @Stipe mislio sam fpv staviti pise mi vec u potpisu profila =) @gregor vidis da se moze ta turnigy x9 =)

Odg: daljina 2-3-4 km

Reply #6
evo pogledao sam sad na HK nije vise ta cijena,sad je 54$ a ja  sam je platio nesto preko trideset i plus postarina koja je bila 23$ na kucnu adresu

Odg: daljina 2-3-4 km

Reply #7
kako to da je omjer toliko veliki tj skoro duplo skuplje sada? =) to je ova? http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__8992__Turnigy_9X_9Ch_Transmitter_w_Module_8ch_Receiver_Mode_2_v2_Firmware_.html   na ebeju je mukeeee http://www.ebay.com/itm/Turnigy-9X-9Ch-Transmitter-w-Module-8ch-Receiver-Mode-2-v2-Firmware-/251174187831?pt=US_Character_Radio_Control_Toys&hash=item3a7b25f337    i to je onda jeftino jos ..a jel ima kod nas negdje da jem ozda jeftinije nabavim?

Odg: daljina 2-3-4 km

Reply #8
neces ti sa Turnigy 2-3-4km na FPV  ;)
sigurno

Odg: daljina 2-3-4 km

Reply #9
sta se ne smije ili ?

Odg: daljina 2-3-4 km

Reply #10
neces ti sa Turnigy 2-3-4km na FPV  ;)
sigurno

Ma ni ja ne vjerujem u te priče dok ne vidim...

Ali ak nemaš love, ubodi si taj 9X za prvu ruku, OK je

Ak želiš letit 2-3-4 km, min. ti je Futaba 6EX, s tim da su jako precijenjene jer za istu lovu možeš nabavit 7C, ali to ti je oko 1000 kn....
MAK Zapad

Odg: daljina 2-3-4 km

Reply #11
ako gledamo po nekom zakonu ne smijes, ali je zakon tu da se krši
ako gledamo sa tehnicke strane nekih 60mW izracenih iz te stanice bi trebalo ici u idealnim uvjetima do 2km s obzirom na vrstu modulacije koju ima i sistem veze malo zaostao e a pošto ti idealni uvjeti ne postoje padas na par sto metara, imao prilike gledati na svoje oci pokusaj fpv-a sa doticnom stanicom u par navrata i nije bas bio ugodan prizor


uzmes frsky modul za nju pa si na konju, to vec radi kako treba, jako kvalitetno

Odg: daljina 2-3-4 km

Reply #12
ako gledamo po nekom zakonu ne smijes, ali je zakon tu da se krši
ako gledamo sa tehnicke strane nekih 60mW izracenih iz te stanice bi trebalo ici u idealnim uvjetima do 2km s obzirom na vrstu modulacije koju ima i sistem veze malo zaostao e a pošto ti idealni uvjeti ne postoje padas na par sto metara, imao prilike gledati na svoje oci pokusaj fpv-a sa doticnom stanicom u par navrata i nije bas bio ugodan prizor


uzmes frsky modul za nju pa si na konju, to vec radi kako treba, jako kvalitetno
i ja sam se uvjerio... dakle nemos FPV s tom stanicom, treba ti neki "upgrade", mozes prici na UHF kao ja ili nekakav frsky modul si integriras... :-D



 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.