Skip to main content

Topic: sab goblin 630 (Read 44157 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: sab goblin 630

Reply #91
eto danas zavrtio MS660R na 30 % jive.a ....

lagani hover na cca 1metar , taman za polomiti , zvuči opako , pitam se kak bude tek na 65% ...

izgleda da bude sve funkcioniralo , još par puta prođem po postavkama i bude neki maiden , zabrijal sam da bi to bilo oko Uskrsa , pa valjda i bude .... inače stoji ko kamen  , nevjerojatno , da mi je tak stajala prva 400tka nebi nikad došel do ovoga ....

probal sam stavit video , ali je pre veliki format ......
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #92
stavi na you tube :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: sab goblin 630

Reply #93
kak vidim danas su svi ganjali rakete i premda je bilo vjetrovito , pa i ja probao ...

izgleda da ovoj cigli vjetar nije neka zapreka , prije bi rekel da je meni frka , ruke mi se još tresu a nisam delal nikaj više od leeuckanja oko šljive .... ;) ;)

na HF komentiraju da terba nekoliko letova da se "razradi" ... čini mi se da mehanika postaje "tiša" ,a bladovi glasniji ....

u odnosu na protosa ovdje se ima vremenaaaaaa za autorotaciju ....
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #94
Pa daj neki video,kaj si škrt! :D ;)
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: sab goblin 630

Reply #95
bude . bez brige .....
moram srezati format da uploadam
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #96
heh , išel sam danas pokazati šljivi ko se mora stepati ... :D :D

i onda mi se pri zalaufavanju gobac lagano prevrnul (udesno)  :'( :'( :'( ....

no srečom osim dvije servo ruke nije ništa drugo stradalo, sad mi se skoro čini i dobro da nisam našerafil aluminijske(nemam ih) nego sam ostal na plastičnim outrage ...

ne kužim , ali moguče da je problem u tome da sam sve pokopčal na stolu (ar7200bx, i kontronik ) pa stavil masku odnesel ga na livadicu i onda lagano prevrnul ..

naravno da sam odmah zamjenil ručkice i prešel setup , a ovaj put sve popalil tek kad sam ga postavil na livadi,

odradio dva predivna punjenja  , trebal još malo pošarafiti po ar.u  ali to bu to , osim ako ga opet ne prevrnem...
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #97
heh , išel sam danas pokazati šljivi ko se mora stepati ... :D :D

i onda mi se pri zalaufavanju gobac lagano prevrnul (udesno)  :'( :'( :'( ....

no srečom osim dvije servo ruke nije ništa drugo stradalo, sad mi se skoro čini i dobro da nisam našerafil aluminijske(nemam ih) nego sam ostal na plastičnim outrage ...

ne kužim , ali moguče da je problem u tome da sam sve pokopčal na stolu (ar7200bx, i kontronik ) pa stavil masku odnesel ga na livadicu i onda lagano prevrnul ..

naravno da sam odmah zamjenil ručkice i prešel setup , a ovaj put sve popalil tek kad sam ga postavil na livadi,

odradio dva predivna punjenja  , trebal još malo pošarafiti po ar.u  ali to bu to , osim ako ga opet ne prevrnem...
postoji mogucnost da si cackal po palicama ciklike i kolko god da se swash izravna kad ides sa collectivom on se naginje jer nije postigo zadanu kretnju.... probaj to na stolu. vidit ces nakon sto das recimo desno palicu ciklike, pustis ju i onda sa collectivom.... swash ce ti se naginjat u desno.... sranje!!! al jebiga.... daj vise neki video :) valjda ga nisi jako stulil.... ebate a jos nije ni letil kak se spada :(

Odg: sab goblin 630

Reply #98
da , mislim da bi mogla biti tako neka kombinacija , uglavnom , više nema čačkanja a da nije tam gdi treba uzleteti , tak je najsigurnije (mislim bar ) ,

nije nikaj gobcu , čak se nije ni ogrebel , samo servo rukice , fala Bogu ....

a danas je poprilično brujal , žena i deca odu u šupu a ja onda raspali m..
bi Vam stavil video ali nisam na youtube, a preveliki je format za na forumu ...
dx9-xd8-gobac630

Odg: sab goblin 630

Reply #99
ma daj, na jubitubi se regas za sekundu, itako imas gmail!!! zeni i deci obavezno betonsku supu, za svaki slucaj ;)

Odg: sab goblin 630

Reply #100
išel sam opet malo guglati o podlogama za bsx .... izgleda da je još nekoliko ljudi imalo sličnu ili istu situaciju sa originalnom bijelom dvostranom podlogom (pjenasta- bijela ....

znači kak je i kolega jfl2911 več spomenul , idemo na tvrdu podlogu .... pa da vidim o ...
dx9-xd8-gobac630

 

sab goblin 630

Reply #101
3m traku i miran si, 4011 siva i to je to.

Odg: sab goblin 630

Reply #102
to kaj se tebi dogodilo danas nije imalo veze s podlogom... rezultat vidis na vecim brzinama.... brisanci brzzzzzzzzzzziiiiiiiii :D ti si ga frknul jer morti ni dobro posetapiran.... ili kaj sam ti prije rekel za cackanje z ciklikom.... prodji jos jedanput kroz cijeli beast setup i vozi!!! nis mu nije, tj oce letit ;)

Odg: sab goblin 630

Reply #103
 8) video video 8) obavezno

Odg: sab goblin 630

Reply #104
provjeri piruette optimizejšn
 sezup menu : N
TREX 700 DFC HV
V-bar silverline pro
Hype Sbach
spektrum DX18