Skip to main content

Topic: RC radost VS. "bolje polovice" - aždaje... ;-) (Read 2579 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

RC radost VS. "bolje polovice" - aždaje... ;-)

 8)
a).  ajde da čujem koje priče prodate "boljim polovicama" kad vam stigne neki paketić iz HK i sl. i nedaj Bože ako nekaj stigne "pouzećem" i ona pita kaj je to?
b). kad se vratite s letenja ne baš veselog lica a ona: "ovaj krš je ono kaj si radio 2 tjedna...."
c). razno...


Odg: RC radost VS. "bolje polovice" - aždaje... ;-)

Reply #1
ja joj uvik kazem al ti nisam reka da sam narucija i naravno uvik prepolovim cijenu  :D :D
mos mislit

Odg: RC radost VS. "bolje polovice" - aždaje... ;-)

Reply #2
a) nije za mene, vec za kolegu koji nema paypal..... ;)
b) jbg, meni je lice uvijek nasmijano kad dodjem sa livade
c) razno ;)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.


Odg: RC radost VS. "bolje polovice" - aždaje... ;-)

Reply #4
Uvijek kažem da mi je paket poslao Pongra ,na poklon,jer mu to smeta u kući...za sada prolazi  ;)
p.s. Ništa  pouzećem(za sada)... :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Re: RC radost VS. "bolje polovice" - aždaje... ;-)

Reply #5
A. Kazem joj " dosao ti je paket " (narucujem na njeno ime ) a kada ga otvorim upsssss ovaj je za.mene
B. desi se i boljima
C. Bila.je rasprodaja. Pokazem najskuplju cijenu a onda onu koja meni odgovara i kazem vidi kako je ovdje jwftinijw a bas mi to treba

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: RC radost VS. "bolje polovice" - aždaje... ;-)

Reply #6
AIDS


Aircraft Induced Divorce Sindrome


Sve rečeno  8)

Odg: RC radost VS. "bolje polovice" - aždaje... ;-)

Reply #7
a) nikad ne naručujem doma, ni sebi ni njoj (ebay), kao komplicirano je prebacivati adresu
b) samo mi se smije
c) "bolje da sam u sobi i pravim te "gluposti" nego da sam sa društvom i ločem!  "
Ko leti vrijedi,
ko vrijedi leti,
ko ne leti ne vrijedi!

Odg: RC radost VS. "bolje polovice" - aždaje... ;-)

Reply #8
ja to rijesio da nemam bolju polovicu  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: RC radost VS. "bolje polovice" - aždaje... ;-)

Reply #9
Neznaš kakvu "sreću" propuštaš!  :'(
Ko leti vrijedi,
ko vrijedi leti,
ko ne leti ne vrijedi!

Odg: RC radost VS. "bolje polovice" - aždaje... ;-)

Reply #10
Nemoj tako.
Zene su andjeli sa neba koje je Bog poslao na zemlju.


Da bi On gore imao mira.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: RC radost VS. "bolje polovice" - aždaje... ;-)

Reply #11
a šta mislite zašto letim depronce ? Zašto su mi svi motori na 2s, servići < 2$/kom., stanica neka no-name.... ?   :'(