Skip to main content

Topic: Petarde na RC modelu (Read 8982 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Petarde na RC modelu

Reply #15
Okej, moja ideja je spremna da poleti sa X8! Nitko mi nemora pričati koliko je suluda jer znam da je.  :D
Ideja je bomba koja se sa servaćem otpušta i kada udari u pod izbaci oblak "dima".

Na fotkama bomba od papira, sa brašnom (glatkim ;)) unutra i kapsulom od patrone sačme sa naravno izvađenim punjenjem. Složio sam i udarnu iglu sa federom koja bi trebala upaliti.

Tomislav, se osjećaš hrabro da ju probamo? Ti složi servać sa gumicom za otpuštanje...


Odg: Petarde na RC modelu

Reply #16
:)

nisi trebao tako rano ovo postati, sad moramo čekati do vikenda :)

ustvari, probaj  jednu za probu baciti ovako,  ručno,  pa ako radi, stigneš napraviti nekoliko do vikenda :)

Petarde na RC modelu

Reply #17
Hahaha da znas da sam se dvoumio dal da ju bacim il ne al nekak mi je fora ta napetost dok cekamo... Osim toga, Tomislav skoro svaki dan leti!!!

Odg: Petarde na RC modelu

Reply #18
Svaka čast na ideji :D :D :D :D e sad oce funkcionirat?,jer bi to trebalo past dosta okomito da igla aktivita kapislu,taj čavlić bi bilo dobro malo pobrusit da neprobije kapislu...znam jer sam ja bio vec izmisljo dosta toga pa par puta nije uspilo bas radi špicastog čavlića :D ovo je samo prijedlog :)

Petarde na RC modelu

Reply #19
Okej, ima smisla... Ali ajde najlakse naknadno pobrusit cavlic ak prvi put probije... Na licu mjesta turpijicom.

Odg: Petarde na RC modelu

Reply #20
i to sto kazete :)

Petarde na RC modelu

Reply #21
j***te kaj cu se sad i preko foruma staro osjecat da mi Vi govoris?! Fuck off! :)

Odg: Petarde na RC modelu

Reply #22
ja to svima govorim jer sam dosta ljudi vidio na slikama da su stariji a ja imam 19godina ovdje sigurno nema niko mlađi :D :D hahaha

Petarde na RC modelu

Reply #23
Ma to su ti čari interneta! Svi smo mi isti!

Odg: Petarde na RC modelu

Reply #24
 :D

 

Odg: Petarde na RC modelu

Reply #25
možda da se još na vrh te ploćice zaljepi spinner  :)

Petarde na RC modelu

Reply #26
Hahaha si gledao kad su na Flite testu radili FPV bombe!! Nije im baš išlo ali ideja je fora!

Petarde na RC modelu

Reply #27
Di nam je sad Tomislav?!

Petarde na RC modelu

Reply #28
Ax man, mladi prijatelju, bio si u pravu! Probao sam bacit, igla probila kapslu, eksplodirala kapsla ali prema dolje, nije upalila glavni barut! Sutra test 2 sa tupom iglom!

Odg: Petarde na RC modelu

Reply #29
i mislio sam da ce tako proc :D samo ju otupite(zagladite)i mora valjat ;D