Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 210089 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #420
jedva čekam pa da nemoram viklat i lemit :)
evo upali su za sada jedni kinezi po 400$
a ne radi im dobro i još zavlače ljude preko mjesec dana, nema naznake kada i što će dobiti...

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #421
jedva čekam pa da nemoram viklat i lemit :)
evo upali su za sada jedni kinezi po 400$
a ne radi im dobro i još zavlače ljude preko mjesec dana, nema naznake kada i što će dobiti...

Ne bojim se ja za kineze , radim sa njima preko deset godina . Kada ih pitaš dali ti mogu proizvesti boing 747 daju ti odgovor da nema problema , ponude super cijenu i tek onda idu razvijat proizvodnju makar nikad nisu čuli za boing 747.
Obavezno je prva serija klimava ali uredno uće na greškama i na trećoj seriji je već sve ok.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #422
kada kinez bude imao majkov rezultat onda ćemo o tome pričati....majk skidam kapu do poda jer ovakvu stabilizaciju do sada nisam nigdje vidio ....a nagledao sam se toga ho ho ho...pa to je ful brzina koliko 80-90 km/h i to teče kao rijeka...još me više fasciniralo kada si je zaustavio ipred sebe iz punog gasa a ono ni makac...perverzno perverzno....

lp
Toni

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #423
Odlično Majki !
Pustite kineze, zasto kupovati od njih kada imamo Majkija a nece vam ni oni biti puno jeftiniji a to kako radi gimbal od Majka se vidi a svi drugi (i to ne Kinezi, vec renomirani proizvođači ) snimke koje stavljaju veliko je pitanje koliko su ti snimci vjerodostojni !
Imao sam Skyline stabilizaciju  od vodećeg proizvođača gimbala photohigher i njihov gimbal av 130, gdje je na njihovim video snimcima to radilo kao zenmuse a u stvarnosti meni se tilt toliko tresao da je to bilo totalno neupotrebljivo i na kraju sam vratio taj skyline dileru u francuskoj i dobio novac nazad !
Tako da sam ja za tu opciju kupiti skuplje ali provjereno, a posto Majkija znam licno i kakav je perfekcionista znam da ako on kaze da nesto valja da ce to stvarno i valjati !

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #424
2 laser: daj ako imaš neke kontakte, pošalji im sve ove linkove koji su tu svi na kupu,
           i pitaj što mogu od toga oni iskoristiti,
         http://www.multiwii.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=2897
postoji open source kod, public PCB dizajn za skinuti itd...
a mogu probati i razbiti ovaj alexov koji radi najbolje trenutno...
ima ga za skinuti kao .hex file... svi čipovi su poznati, sve vrlo dobro objašnjeno.
potražnje ima.

pa vidi, ako ti se netko javi s pozitivnim odgovorom zašto ne bi uvezao koju kutiju toga i prodavao po EU i okolici.
prvi.
oni nadam se lupe malu cijenu, ti uzmeš sebi proviziju, krajnji korisnik sretan,
ima i test pilota za prve prototipe koje bu ti slali, neam brige oko toga  8)


2 darko: dosta ljudi vara na filmićima i stabiliziraju u postobradi,
to se vidi npr po pomicanju propelera u kadru po yaw osi, a to nije moguće pošto ti gimbali za sada imaju samo roll i pitch osi.
ali ovo majkovo je direktno sa kartice. u postobradi može još netko speglati ako nađe neku dlaku u jajetu, ali meni se čini da je i ovako vrlo dobro,
najbolje od ovih po netu.


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #426
Tom elektronika je totalno suprotno od mojih proizvoda pa nemam kontakte ali nije problem registriran sam u največoj bazi njihovih proizvođaća i nije problem poslati upite na stotinu firmi.

I drugo ne volim mješati posao i užitak.

Što se tiće Majka on je jedinstven .I dosada sam mogao kupovati stvari iz kine pa mi je na kraju dosta stvari on napravio.Tako će biti i ubuduće uvijek ćeš rađe dati nekome malo više da ti sve posloži.

Ali na globalnom nivou znamo kako stojimo .Od kineza ne možeš pobjeći.

Neću nikada zaboraviti scenu sa jednoga sajma u Kelnu prije par godina.Direktor jedne njemačke kompanije hebao je na glas kineza optužujući ga da je prošle godine je i pio sa njim a odmah po dolasku u kinu mu je iskopirao proizvod.


Pa pogledajte išta su napravio sa solarnim panelima (uništili svu konkurenciju u par godina )ili motorima za naše igračke.Razmišljaš dali bi mijenjao ležaj ili kupio novi motor.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #427
ovo je bolesno.........  fakat je bez konkurencije   ;)

majk kad to izlazi na trziste?

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #428
Nadam se uskoro radim na tome malo još usavršavam neke stvari.
A imam još jedna projekt (tajni) na kojem radim, a moram napraviti i veliki gimbal za ove munjene fotografe koji baš hoće da razbijaju one velike i skupe fotoaparate sa još većim i skupljim objektivima. :)

 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #430
ha ha ha... bas sam se nasmijal....  :D

mike leti vec 7-8 godina...  naravno da je iskustvo  ;)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #431
Super let, i stabilizacija!

Pitanje. Kad letiš nosom prema sebi, dali postoji kakav trik za revers komandi, il je to iskustvo?

Ja još uvjek, kad vračam quad, letim u rikverc :)

spremite kokice  :)

JAZZ DDG + Alex Mos + octocopter jazz8


na novijim i naprednijim kontrolerima imaš tzv simple mod gdje je naprijed uvijek naprijed sa palicom...Majk koji je iskusnjara to naravno ne koristi....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #432
A pazi ove lopine. Uzeli su već ljudima hrpu novca i šute ko zlatne ribice.
Ako je točno imaju već 383 narudžbe. Kada se to pomnoži sa cijenom već su ljudima uzeli 140 tisuća am. dolara a ne odgovaraju im čak ni na upite kada će dobiti uplaćeno.

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1804109&page=45

Zašto modelari uvijek tako masovno navale na nešto što još nije dokazano da dobro radi? Pa čak su se i sami demantirali lošim videom svoga proizvoda. ???

lp
Toni


ko prati situaciju u zadnjih dva dana  :)
smješno/žalosno

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #433
eto probudili se i oni

shvatili su da je vrag odnio šalu

DJI Introducing Gopro Zenmuse

od sutra će se moći kupiti alexovi kontroleri :)

lp
Toni

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #434
Super let, i stabilizacija!

Pitanje. Kad letiš nosom prema sebi, dali postoji kakav trik za revers komandi, il je to iskustvo?

Ja još uvjek, kad vračam quad, letim u rikverc :)

spremite kokice  :)

JAZZ DDG + Alex Mos + octocopter jazz8

Nemoj ovo shvaćat kao uvredu ali kada skršiš jedno 20 pari propova, i 5-8 frejmova onda možemo reći da si pohvatao kontrole. Barem je tako kod mene bilo i još se nekad dezorjentiram :D, da ne idemo u van teme...