Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 210054 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #885
Svaka čast vrlo uredno napravljeno.
Baš me zanima kako će radit.
Jedino mi je prst u oko taj y6 al to nema veze sa tobom nego nisam niti znao da sam na te duple propelere alergičan do jučer.
Sada pukni još video pa nek ovi mudrijaši po forumu gledaju :) :D ;)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #886
nemrem puknut video jer je neki idiot na novoj stranici diydronesa stavio krivu shemu spajanja motora za Y6 pa sam ga skršio,odnosno slomio propelere 15.5 koje sad čekam iz daleke kine jer ih ni preskupi slovenac trenutno nema,ovo gore su trinajstice nedovoljne za sve skupa nosit kak spada...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #887

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #888
Peroemin, super ti to izgleda, lijepo si to napravio !

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #889
darko i šta sada bolje radi av130 od 700 eura ili ovo?

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #890
Tuzno je da ova moja skalamerija radi bolje od av 130 !
Pravim sada nosac za gh1 pa cemo vidjeti kako ce raditi sa njom !
Za GH1 imam pancake objektiv tako da je tezina ispod 500 grama pa bi mozda bilo realno ocekivati da bude radilo i sa njom ( naravno sa drugim motorima)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #891
šta kažeš sreča da su kinezi počeli prodavati previkalne motore.
To viklanje je katastrofa, koga god znam da je viklo točno vidim kako se malo naginje na onu "ludilo stranu". :) :D

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #892
Ja viklam motore na stolu u sobi i lagano kako se djeca počinju priblizavati to ja sve glasnije brojim namotaje naglas dok se oni na kraju ne prepadnu i napuste sobu. Jednom sam se zabrojao i morao ponovo odmotavati pa od tada koristim ovu taktiku.

Mali update: Danas sam probao letjeti po vjetru i posto mi je hexa namjestena na vecu kamera kada podje malo otresati od vjetra slika se pokvari izgleda da gumeni amortizeri ne odrade posao i vibracije predju do ziroskopa.
Dok letim nema vibracija ali se pojave kada stanem i drzim ga u hoveru a vjetar ga udara.

 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #893
welcome to the club
Sada sljede kombinacije guma slikona spužvica i tako tih stvari dok ne dobije da si zadovoljan.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #894
Jazavac znam da si stručko za BL gimbal i elektroniku. Dali bi ti htio na kratko objasnit postupak kalibracije AlexMos pločice. Kako se kalibrira senzor na 5 strana...? Podešavanje P,I,D..? Na šta treba obratit pažnju i kuda najviše fulamo...
Puno hvala svakome, ko ima iskustva i dobio je dobre rezultate sa AlexMos elektronikom.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #895
dobro je to darko lipo lipo al daj video da vidimo bar nešto kako to snimucka s gopro  ;D
svaka čast :)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #896
Polako, ali stvarno polako napreduje i moj gimbal ;)

Pola kučišta za kontroler več gotovo  ::)



Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #898
netko je pitao kako senzor iskalibrirati po pet osi.....
http://www.simplebgc.com/files/v10/SimpleBGC_manual_1_2_eng.pdf
sa time kad iskalibriraš prvi put normalno onda i ostalih 5 puta samo nastaviš i svaki put stisneš potvrdu..baš sad probavam,zajebano da stoji mirno a onda opet kad staviš na gimbal sve se poremeti..uffff
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #899
welcome to the club
Sada sljede kombinacije guma slikona spužvica i tako tih stvari dok ne dobije da si zadovoljan.
i to što veliš..stavio jedan gel koji fenomenalno pije vibracije (znam jer sam isprobao na kontroleru glavnom koji ima isti senzor,ubije sve)al mi sad to drhtulji ko hladentina ne vjerujem da može proć kao takvo....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.