Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 210111 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #900
 dokne probaš nečeš znati i ja moram još par kombinacija probati ali ne sitžem sada.
Jedva čekam da bude više snimaka da pokažemo ljudima da može daradi dobro i za manje novaca. :)


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #902
baš me zanima koliko će dji popušiti na prodaji gimbala za gopro zbog alexmoseove elektronike i ovih raznoraznih gimbala

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #903
DJI već puši na veliko, prvo na ZenMuse za GH-2 kojih imaju hrpe na skladištu a Panasonic više ne proizvodi taj aparat, isto tako im se piše i za ovaj sa GoPro, na sajmu u Njemackoj se onaj njihov seronja od šefa prodaje Andy kurčio sa 1000$ za GoPro ZenMuse...nakon 2 tjedan vec se spominje cijena od cca 500$ što znaći da ce na kraju biti i puno manje s obzirom na razvoj situacije  ;D
Mislim da su najviše posisali oni koji su kupili S800 sa Zenmuse, kad gledas realno taj komplet ne vrijedi ni pola tih para

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #904
Možda i ne vrijedi tih para, ali je trenutno jedino cjelovito rješenje na tržištu koje radi kak treba.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #905
Ma mozemo mi pisati svasta ovde o Zenmuse ali onaj ko se bavi snimanjem iz vazduha za nekoliko poslica koji bi mu propali zbog vjetra i slabih snimaka sa drugim sistemima otplati taj Zenmus za nekoliko puta.

Ovaj direct drive je super stvar , odlicno radi, izuzetno jeftino ali jos uvijek na jakom vjetru su problemi cak i sa gopro. I konačno da li bi uopste bilo ovog jeftinog sistema da nije bilo Zenmusa koji je dao ideju drugima da se moze stabilizovati kamera i bez servoa sa mnogo boljim brushless i direct drive sistemima !
Zato ostavimo zenmus po strani, on je za profesionalce a oni ga brzo isplate odnosno on im se sam isplati.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #906
Davore dijelom bi se složio s tobom, al Zenmuse je bio među prvima i evo došao je i u naše ruke, mi u Team Lahoru smo oduševljeni kako to savršeno radi, Prije neki dan smo imali testiranja na vjetrovitim uvjetima i slika je postojana jednostavno to radi onako kako treba a Panasonic GH2 daje zadovoljavajuću sliku!

Posjetite Team Lahor facebook stranicu...


LP Stipe

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #907
Evo još malo kineza...postaje napeto na sve strane  ;D
Probat cu ovih dana isprintat ovaj nosac dolje sa fotke, nije nesto komplicirano a materijal sav na lageru

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #908
@Stipe
Ma slazem se sa tobom, tko prvi njegova curica, namlatili su ogromnu lovu na tome pa se malo bahate sad, ko ih j....
Stavi patch firmware na GH-2 i sve mora biti manual podešeno ako je na ZenMuse...rastura u toj kombinaciji


 



Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #913
Mora Srbija malo da se ugleda na Vas  ;D

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #914
Evo još jedna snimka, skinuo graupner 9x5 i stavio rctimer carbon 10x4.5 i quad puno bolje leti...

vibracija ima još sada budem probao sa gumicama iz dvd playera za laser sve sam ih doma pokidao nebi li povadio te gumice...

usput stigao durafix brutalan je, moram naći aluminijske a da nsiu eloksirane lakše je radit.. uskoro i taj gimbal samo da dođu motori sa rctimera jer radit ću ga po tim motorima..

Gimbal test, new carbon prop