Skip to main content

Topic: Vol 1 Zagi by Damarko (Read 22061 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #90
Zagi s kojim smo danas letjeli je izgubljen, izgubio sam ga u onoj sumici kod mosta na jankomiru... tuzan :(

Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #91
Čekaj, razbijen ili je nestao u šumici? Ako je samo zapičio u šumu, proskeniraš šumicu sa stanicom u ruci dok ne čuješ servače (možda motor, ali on može biti blokiran granjem) ?
Damir

Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #92
Ma 2 sata smo "češljali" kroz šumu, stiskali stvari po stanici, gasili stanicu u nadi da će motor zapištat...NIŠTA.

Kao da je ispario >:(

Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #93
Zagija NEMA, sve smo pretrazili..

Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #94
Baj'ga, a da možda nije preletio šumu, a vama se samo učinilo da je zapizdio u šumarak? Može biti na livadi, preko obilaznice...u Savi ? :'(
D.

Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #95
Ma jedini sam ja vidio gdje sam ga srusio, a pao je s lijeve strane u sumu, izmedju sljuncanog puta i sume, bio sam siguran da je na onom dijelu livade tamo... nazalost, sve smo pretrazili i nismo ga nasli...

Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #96
Ja cu se i dalje drzat teorije da je pao dosta iza sume i da ga je neko pokupio :(

Nadam se da grijesim al eto....ode sto dolara :(

Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #97
Ako se zabio pod snijeg, tamo prijemnik vjerojatno ne radi pa nisi mogao mrdati motorom ili servačima. Kada ti model padne u daljini, to ti je u, karikiram, 90% slućajeva kriva procjena gdje je. Znaš točno pravac u kojem je tresnuo, ali mjsto te najčešće jako prevari, to sam naučio sa FF modelima.
Damir

Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #98
Ne znam, nema ga vise... ti je zakljucak :)

Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #99
Ne znam, nema ga vise... ti je zakljucak :)
Ne gubi nadu  :D .. ja sam jedan model tražio cijeli dan i našao ga tek sutra na mjestu gdje sam u blizini prošao valjda 10 puta, pao je u visokoj travi baš na mjestu gdje je trava bila zaležana od srna. Drugi model sam gledao 7 dana na drvetu i taj su mi drugi skinuli, još dva odbjegla su mi vratili neki dobri momci, no 2 su mi otišla u nepoznato.
Probaj prespavati i onda sutra u akciju..
Damir

Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #100
Nemrem, radim... :(


Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #102
a da...

al, pokusat cu nes..


Odg: Vol 1 Zagi by Damarko

Reply #104
Ma ne znam, danas smo ga nas cetvorica 2 sata trazili, sumnjam da cu ga naci solo..