Skip to main content

Topic: Kako me nervira ovaj... (Read 3000 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kako me nervira ovaj...

Izgleda da mi je ventilator na punjaču totalno krepao... tko izdrži pola sata kraj njega -nema vlastite živce  :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=Dv1PKLSTdKQ

Damir.

Odg: Kako me nervira ovaj...

Reply #1
Hahaha na istom tom punjacu, meni se isto cuje ventilator, jos gore i konstantno. Mislim da grebe stalno po nekoj zicici pa zato, a nikak da ga rastavim pa da ju maknem. Uglavnom probaj ga otvoriti pa vidi da nije nes tako slicno i kod tebe :)

Odg: Kako me nervira ovaj...

Reply #2
Meni isto neki dan poceo skripati xD
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Kako me nervira ovaj...

Reply #3
Sačuvaj punjač do idučih noč vještica za bundevu  ;) ;) ;)

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kako me nervira ovaj...

Reply #4
Damire,sada sam vidio (čuo)..Tvoj punjač, a potpuno iste zvukove je proizvodio moj laptop lenovo..Nisam ga uspio rastavit(jer ne znam) a majstor mi je za popravak uzeo 50 kuna,i to pred blagdane .nije loše. :-X
p.s. Naručio sam batke(rhino) po tvom izračunu i veselim se kao dijete..hvala. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Kako me nervira ovaj...

Reply #5
Za ovakav punjač koji pušta čudne zvuke predložio bi vrlo uspješnu radikalnu metodu popravka povezanu s vrlo korisnim alatom poznatim kao bat, čekić ili malj  :D :D :D ;D ;D ;D :D :D :D :D

Odg: Kako me nervira ovaj...

Reply #6
E znam,ali, kako bi onda kontaktirao sa mojim dragim, klupskim kolegom Smiljcem...? ;)
p.s Dobri ste bili danas na terenu ...kao da ste iz Zagreba... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Kako me nervira ovaj...

Reply #7
E znam,ali, kako bi onda kontaktirao sa mojim dragim, klupskim kolegom Smiljcem...? ;)
p.s Dobri ste bili danas na terenu ...kao da ste iz Zagreba... 8)

Hi hi naravno da korisni alat nebi namjenio tvom laptopu nego Damirovom punjaču :D :D :D :D :D :D

lp

Odg: Kako me nervira ovaj...

Reply #8
Ne,ne, neeeeeeeeeee,a tko bi mi onda pravio izračune za motore i baterije.... :D ;D :) ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Kako me nervira ovaj...

Reply #9
Damir mudro šuti, reci Damire jesi puko od zvukova ?   ??? ??? ??? ::) ::)

Odg: Kako me nervira ovaj...

Reply #10
Damir mudro šuti, reci Damire jesi puko od zvukova ?   ??? ??? ??? ::) ::)
Puka san ko' kokica ...  :D   Zamisli, cijela ova opera zvukova zbog samo jedne baterije NiMH koju sam slućajno pronašao i stavio je malo puni-prazni da vidim ima li života u njoj. Ima, ali, nema više u meni !

Taj ventilator sam već mijenjao, popravljao, podmazivao..moram nešto smisliti kako da trajno riješim probolem.

Damir

Odg: Kako me nervira ovaj...

Reply #11
Stvarno si me dobro nasmijao i da znaš da mi ne pada na pamet da idem provjeravati svoje punjače ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Odg: Kako me nervira ovaj...

Reply #12
Damire pokaži punjaču dalekoistočnog rođaka...možda se popravi sam od sebe... :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Kako me nervira ovaj...

Reply #13
Kod Lenova i slićnih obično pomaže dobro propuhivanje vent-a na proc-u... no kod ovih punjača je neki mali vent koji bi bilo najbolje zamijeniti nekim većih dimenzija pa makar i izvana. Veći vent znači manje buke i veći protok zraka, to se najbolje vidi kod šasije 1U za servere, ne možeš kraj nje stajati više od 5 minuta, ne čuješ ni svoje misli... ???
Damir

Odg: Kako me nervira ovaj...

Reply #14
Ovo je 10'' a koristim ga uz  16'' monitor i potpuno je tih,ali ležaj mu se raspao pa se pretvorio u ''veliki krič'' :o...no sada je tih..Damire i Smiljac, ugodni Blagdani  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes