Skip to main content

Topic: RCWings Zagi XL (Read 95660 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Zagi XL

Reply #75
Težina bez video linka sa dvije 3s baterije 2200 mah je 1070 g.Mali je spreman za prvi let.

Sretno.
Za prvi let idi sto laksi, samo 1x 2200 da si nastimas D/R i utrimas,
nakon toga idi sa koliko zelis.

Odg: Zagi XL

Reply #76
Danas je bio prvi let sa xl-om .Xl je nebeska krstarica stvorena za uživanje u letenju i dušu dala za fpv.

Strepfler fala što si me nagovorio da probam.

Prvo sam testirao let sa dvije baterije 3s 2200 i motor ntm 2200 kv,prop 7x6, dužina leta je bila 35 minuta

Drugi let je bio sa istim batkama ali motor  ntm 1350 kv,sa folding propom 9x5 dužina leta je bila 52 minute .

Ovaj drugi motor mu bolje paše jer mu daje veću mirnoću.Iznenadilo me koliko mu treba za sletiti gotovo dužina nogometnog igrališta,jedri ga pa jedri.

Ništa ćekam da stigne osd pa nastavak priće.snimao sam danas i nešto onboard pa ako stignem budem stavio.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Zagi XL

Reply #77
kad se već priča o XL zagiju... koliki najveći zagi se može napraviti od stiropora? Jel može 2m recimo?


Zagi XL

Reply #79
Klub Plitvice


Visoko letim, nisko padam!

Re: Zagi XL

Reply #80
Ok, motiviran sam sada za slaganje rezalice :-)



Odg: Zagi XL

Reply #82
Tko zna zna .bravo legendo.letio bi ti i sa komadom drva glavno da je gore 2200 kv motor.

P.s. najjači su mi recesijski wingleti

'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Zagi XL

Reply #83
Evo danas je napokon i moj XL poletio  :) .

Zagi XL

XL je polozio,
mislio sam da je brzi a ja u zadnih godina prednost dajem sporijim modelima,
polako,stici ces vremenom i sam tu gdje sam ja,

svidja mi se ova Jedrilica sa bijelim-prozirnim centroplanom,ta bi trebala biti dobra termicarka !

Pozz

Odg: Zagi XL

Reply #84


XL je polozio,
mislio sam da je brzi a ja u zadnih godina prednost dajem sporijim modelima,
polako,stici ces vremenom i sam tu gdje sam ja,

svidja mi se ova Jedrilica sa bijelim-prozirnim centroplanom,ta bi trebala biti dobra termicarka !

Pozz


Vjerojatno onda znaš kome pripada - Diogenu  ;) .
Jučer smo plovili u termici samo tako, Digi je iz zahebancije iskorištavao termiku čak i leđno  :D a ja sam zagija lagano utrimao da radi blage krugove i nema dolje, diže li ga diže ( za 1200g odlični rezultati ).

Sve u svemu predivan dan sa pregršt termike i dobrog društva.

Odg: Zagi XL

Reply #85
Da jučer je termika bila prekrasna.Služio sam to i prije nego sam poletio skanjci su uredno kruzili na stotinjak metara .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''


Odg: Zagi XL

Reply #87
Danas je bio prvi let sa xl-om .Xl je nebeska krstarica stvorena za uživanje u letenju i dušu dala za fpv.

Strepfler fala što si me nagovorio da probam.

Prvo sam testirao let sa dvije baterije 3s 2200 i motor ntm 2200 kv,prop 7x6, dužina leta je bila 35 minuta

Drugi let je bio sa istim batkama ali motor  ntm 1350 kv,sa folding propom 9x5 dužina leta je bila 52 minute .

Ovaj drugi motor mu bolje paše jer mu daje veću mirnoću.Iznenadilo me koliko mu treba za sletiti gotovo dužina nogometnog igrališta,jedri ga pa jedri.

Ništa ćekam da stigne osd pa nastavak priće.snimao sam danas i nešto onboard pa ako stignem budem stavio.

 :) :) :) :)
Cestitke na uspjesnom letu.
Jedva cekam video.

Odg: Zagi XL

Reply #88
Evo danas je napokon i moj XL poletio  :) .

Zagi XL

 :) :) :) :)
Pravi majstor, stvarno si profi, vrtis ga u prvom letu da je milina.
Odlican video, samo snimaj, bas sam uzivao gledajuci kako ga vozis od akrobatski do laganog glajdinga.
Zagi XL je doista pogodjen model.