Skip to main content

Topic: R3 (Read 24186 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: R3

Reply #15
oba modela su divna,
držim fige da što prije zgotoviš neki(ili oba) i da maiden prođe ok,
jedva čekam to vidjet na livadi  :)  snimit ćemo iz zraka koji let naravno, Danijel i ja imamo taman ptičice za takav posao  ;D 

do prolječa sigurno jedan,a i snimanje se podrazumijeva 8)

Odg: R3

Reply #16
Budno pratim, izgleda odlicno.  :)

Odg: R3

Reply #17
Poštovani modelarski puće!
Evo malo industrijske špijunaže. Ovaj Mirt stvarno ima smisla. Da nisam oženjen zaprosio bi ga. :D


Odg: R3

Reply #19
Pitanje je koji dio želiš zadržati a koji ti je nepotreban. Ukoliko je to stiro-nešto možeš pokušati razređivačem.

Odg: R3

Reply #20
ubiti poklopac motora, pripremio sam stirodur kako zelim da izgleda,preko njega ide staklo,nakon susenja bi da izvadim stirodur, on mi vise nije bitan, znam da postoji drugacija fora sa negativnim kalupom,ali mi je ta sema prekomlicirana, i necu ici u serisku proizvodnju. Pa sam konto sa cim bi mogao premazati, ako bude trebalo mogu ga topiti i sa nitro razredjivacem.

Odg: R3

Reply #21
ubiti poklopac motora, pripremio sam stirodur kako zelim da izgleda,preko njega ide staklo,nakon susenja bi da izvadim stirodur, on mi vise nije bitan, znam da postoji drugacija fora sa negativnim kalupom,ali mi je ta sema prekomlicirana, i necu ici u serisku proizvodnju. Pa sam konto sa cim bi mogao premazati, ako bude trebalo mogu ga topiti i sa nitro razredjivacem.
stavi na stirodur selotejp ili foliju za zamatanje,naravno unutarnji dio kaputaža neče biti savrsen 8)

Odg: R3

Reply #22
Poštovani modelarski puće!
Evo malo industrijske špijunaže. Ovaj Mirt stvarno ima smisla. Da nisam oženjen zaprosio bi ga. :D
nostromo je inace moj kum, bez njega nebi bilo ovakvih projekata,rezucka krila na cnc,projektira u catiji,uglavnom se nadopunjavamo 8)


Odg: R3

Reply #24
Sada se sve odvija sporije i ne primjećuje se znatan napredak ali radi se (kita se i brusi) konstantno. Dok model ne dođe u stadij bojanja biti će izuzetno malo interesantnih detalja, možda izrada stajnog trapa i repnog kotaća. Do tada evo malo slikica samog početka.


Odg: R3

Reply #26
I dok moj kum kita i brusi.....

Odg: R3

Reply #27
ja sam izrezao jedna krilca za Apogee i moram priznati da sam zadovoljan...

Odg: R3

Reply #28
izrezanim

Odg: R3

Reply #29
Na jednoj sličici se vidi greška na napadnoj ivici uzrokovana nepažnjom, ali novi segment je izrezan, uljeplen i obrađen. Rezultat je na zadnjoj slički. Zaista je ugodno gledati kako se izrezuje profil debljine svega nekoliko mm.