Skip to main content

Topic: Posljednji let Cessne Cardinal (Read 4793 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Posljednji let Cessne Cardinal

Ovako to izgleda kad nekim ljudima padaju svakojake ideje napamet-kao npr da zalijepe metalne komade na poluzi od elevatora  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???



last flight
mos mislit

Odg: Posljednji let Cessne Cardinal

Reply #1
svaka ti čast, stvarno temeljito napravljen posao  :o :o :o ???   ( da li si to namjerno ili... :'( :'( :'( )

Odg: Posljednji let Cessne Cardinal

Reply #2
otkazao elevator, tj. odlomio se komadic metalnog navoja za polugu elevatora, naknadnog "istragom zrakoplovnih nesreca"  ;D ustanovili da je neko prethodno lijepio taj komadic necim, mislim 1m2 ici lijepiti.....
mos mislit

Odg: Posljednji let Cessne Cardinal

Reply #3
šteta, sada je gotovo, ali za nauk je bolje sve dobro provjeriti pogotovo dubinu   >:( :(  ( general poslije bitke )

lp

Odg: Posljednji let Cessne Cardinal

Reply #4
steta e, najvise mi je za motora nije imao 3 sata rada,26 ccm benz,  provjerio sam ja to sve al ko moze mislit da je to lijepljeno, sva sreca da nikom nije bilo nista, jer imala je ona 6.5 kg sa gorivom....
mos mislit

Odg: Posljednji let Cessne Cardinal

Reply #5
Steta, pa ko bi mislil da je to netko ljepil  :( :( :(
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: Posljednji let Cessne Cardinal

Reply #7
Romano.....bit će boljih dana,kao što smo razgovarali,..glavu gore ,idemo dalje... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Posljednji let Cessne Cardinal

Reply #8
Uuuu jem.... ti miša, grdo i tužno za vidit. Da je barem motor osto čitav pa bude manja tragedija. Romano stisni zube i samo napred.

Odg: Posljednji let Cessne Cardinal

Reply #9
uh uh....gaaaadno. moja sucut i da sto prije slozis nesto novo da zaboravis na cessnu .)

Odg: Posljednji let Cessne Cardinal

Reply #10
sto je bilo s motorom ?
2T motore znam u dusu pa mozda mogu pomoc (bez naknade da ne bude kojekakvih misli)

Odg: Posljednji let Cessne Cardinal

Reply #11
 :( :(

Za utjehu mozda da uzmes jednog na struju sto su na akciji.

Odg: Posljednji let Cessne Cardinal

Reply #12
he he, imam ja jos materijala za lomit  ;D ;D, motor jos nisam ocistio od zemlje da vidim stetu, al odlomio se karburator, kazem trebam ga ocistit pa da vidim jeli jos sta dobilo, al bio je to samo takav udar pa ce bit pravo cudo ako motor ostane ok, hvala svima na podrsci  :D :D :D :D

mos mislit

Odg: Posljednji let Cessne Cardinal

Reply #13
...e jesi pegula buraz...uf..stegne ti se oko srca dok gledaš snimku.. :'(

Odg: Posljednji let Cessne Cardinal

Reply #14
nema buraza u brazilu je odmara se  ;D